Similar lots by type
-
#654
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village près d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 150/180 -
#525
Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.
Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 40/50 -
#729
“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#597
Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.
Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220/240 -
#600
Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600/1800 -
#801
Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120/180 -
#221Cornelis
“Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.
“Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/120 -
#563
Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120/140 -
#578
Een vierkante penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een jongen op een waterbuffel in een landschap. Onderaan gemerkt.
Vase à pinceaux carré en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un garçon et un buffle dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 150/200 -
#649
“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#568
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150/180 -
#554
“Compositie met zwart, groen en blauw. Olieverf op paneel. Draagt handtekening “Winter”.
“Composition en noir, vert et bleu”. Huile sur panneau. Porte une signature “Winter”.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#515
Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 150/200 -
#794
Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#601
Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/280 -
#598
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/340 -
#593
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken op de buitenkant en kraanvogels in het plat. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine polychrome de Chine à décor de dragons à l’extérieur et de grues à l’intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 360/380 -
#652Marijan Kolesar
“De Keyserlei - Neonregen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Keyserlei - Pluie de néon”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#616
Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#564
“Gestileerde voorstelling met vleermuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Composition stylisée à la chauve-souris”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#569
“Bergdorpje in de lente”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Bayer.
“Village de montagne au printemps”. Huile sur panneau. Attribué à Albert Bayer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#670
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#662
“Stilleven met stolp”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Nature morte au globe”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#644Jacques G. L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950
“Landschap met het Kasteel van Heusden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage et château de Heusden”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#89Jef ClaesenPeriod: 1878-1965
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Paysage de la Lande”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#16
Een gefineerd bijzetkastje met entretoise en klapblad, versierd met marquetterie. Sleutel manco.
Une petite meuble d’appoint en bois de placage et marquetterie à entretoise et abattant. Sans clés.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#254Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine met schepen”. Olieverf op een schilderspalet in een kader.
“Marine et navires”. Huile sur palette du peintre dans un cadre.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#324Jozef TilleuxPeriod: 1896-1978
“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op board. Achteraan gesigneerd.
“Vue sur le village par le bois”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#390
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250/300 -
#751
Twee verschillende vaasjes en een emmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.
Deux petits vases différents et un petit seau en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#815
Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale smaragd van ± 3,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’une émeraude de ± 3,35 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 1450/1650 -
#272
“La petite famille”. Een oude kleurengravure.
“La petite famille”. Une ancienne gravure colorée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 25/40 -
#758
Een lot van vijf verschillende doosjes, waarbij drie van messing en twee bronzen juwelenkistjes met reliëfdecors.
Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#592
Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.
Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.No longer availableDim. 148 x 100 cmEstimate: € 300/400 -
#361
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.
Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.No longer availableEstimate: € 60/80