Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
Dim. b: 66 cm
SKU: 2504170755.
Category: Beeld.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #755
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #802

    “Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.

    “Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    “De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #567

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #701

    “Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.

    “Le combat”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #171

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #208

    Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #691
    Jef. Festraets

    “En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.

    “ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.

    Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #212

    Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

    Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #640
    Ch. Demets

    “Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.

    “Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.

    Deux porteurs d’eau en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #227

    “De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #661

    Een boeddhahoofd van gesculpteerd natuursteen.

    Une tête de Bouddha en pierre naturelle taillée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #657

    Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.

    Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697
    Lejan

    “Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.

    “Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.

    Un guerrier chinois en laiton brun patiné.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #193

    Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.

    Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #627

    “Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.

    “Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #207
    Pébé

    “Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229

    Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.

    Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.

    Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #669

    “Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.

    “Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #188

    “Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.

    “Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #422
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #760

    Een serie van 5 eikenhouten renaissancestoelen bekleed met leder en voorzien van grote koperen siernagels. XIXde eeuw.

    Suite de cinq chaises de style Renaissance en chêne. Revêtement en cuir orné de grands clous en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #319

    “Portret van een jongeman”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Portrait de jeune homme”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #418

    Een gesculpteerde ivoren tand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.

    Défense sculptée en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. L 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #711

    Een reeks van vier stoelen van gebeeldhouwd mahoniehout.

    Quatre chaises en acajou sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #415
    Guerlain

    “Héritage en Mitsouko”. Twee vaporisateurs deodorant natural spray van 100 ml. We voegen er een eau de toilette Samsara van 100 ml aan toe.

    “Héritage” et “Mitsouko”. Deux vaporisateurs de déodorant naturel de 100 ml. Nous ajoutons une eau de toilette Samsara de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #361

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #756

    Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.

    Deux carpettes Mori en laine et coton. Nouées main dont une signée.
    No longer available
    Dim. 176 x 124 & 180 x 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #24
    Ch. Billoin

    “Exposition d’Anvers 1840”. Litho naar Kruseman. Uitgegeven door La Société Royale pour l’Encouragement des Beaux-Arts à ses Souscripteurs.

    “Exposition d’Anvers 1840”. Litho d’après Kruseman. Editée par La Société Royale pour l’Encouragement des Beaux-Arts à ses Souscripteurs.
    No longer available
    Dim. 37 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #391

    Een collectie koffie-en melkpotjes van verzilverd metaal. Gedeeltelijk gemerkt Wiskemann. Sommige van de zoo te Antwerpen. We voegen er een taartschep met zilveren handvat aan toe (800‰)

    Collection de pots à lait et cafetières en métal argenté. En partie avec la marque de Wiskemann. Certains provenant du Zoo d’Anvers. Nous ajoutons une pelle à tarte à manche en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #707
    Kelardasht

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 260 x 160 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435
    J. De Pré

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Avenue”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 97 x 149 cm
  • #508

    Een Afrikaanse dolk met benen handvat en een kris in schede van messing.

    Un poignard africain avec une poignée en os, gaine en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More