Other lots in this auction
-
#824De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#679Armand JamarPeriod: 1870-1946
“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 76 x 54 cmEstimate: € 180 /250 -
#579
“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300/340 -
#662Rudolstadt
Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#508
Een West-Duits klokkenmannetje, met werkende bewegende ogen.
Un petit bonhomme à cloches, Allemagne de l’Est, à yeux en mouvements en état de marche.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80/100 -
#883
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#548
Een vierkante vaas van Chinees porselein.
Un vase carré en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 90/110 -
#59
“Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.
”Arbres”. Pastel sur papier. Porte la signature ‘E. Claus’.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#303
Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.
Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#313
Twee groepjes van meerkleurig en verguld porselein, waarbij één in de vorm van een koppel bij een paardenkoets en het andere met een voorstelling van een schakend koppel/
Deux groupes en porcelaine polychrome et dorée, dont un sous forme d’un couple et char à chevaux et l’autre sous forme d’un couple jouant aux échecs.No longer availableDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 40/50 -
#106
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne et portes à moulures. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 80/120 -
#214
“Portret van een man en van een vrouw”. Olieverf op doek. Twee pendants. Omstreeks 1850.
”Portrait d’un homme et d’une femme”. Huile sur toile. Deux pendants. +- 1850.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 300/350