Other lots in this auction
-
#613
Een speksteen pagode wierookbrander op houten sokkel.
A soapstone pagoda incense burner on a wooden base.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 80/120 -
#460
Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200/250 -
#410
Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#687Ercuis, Paris
Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.No longer availableDim. H: 11-18 cmEstimate: € 80/100 -
#149Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 6000/8000 -
#111Philip Heath
Een Pierrot clown pop. Eerste ontwerp door “Philip Heath” naar eigenbeeld. Gemerkt in hals achteraan “PH 1980”. Rechterhand mist pink. Bijgevoegd documentatie en postkaarten oeuvre.
A Pierrot clown doll. First design by “Philip Heath” in his own image. Marked in the back of the neck "PH 1980". Right hand is missing little finger. Attached documentation and postcards oeuvre.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 450/550 -
#365Hermle Quartz
Een schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
A copper and glass mantelpiece clock with winding key, marked Hermle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 75/100 -
#197
Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.
Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilverEstimate: € 1000/1500 -
#401
Een gesculpteerd paard bestaande uit benen plaquettes met sporen van polychromie. Naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.
A sculpted horse consisting of bone plaques with traces of polychromy. Modeled after the Tang dynasty.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 100/120 -
#317Gouda
Drie bordjes, 7 schaaltjes en vier diverse vaasjes et hoog glanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers.
Three plates, 7 bowls and four various vases with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Some flakes.No longer availableDim. H: 8-15 cmØ: 8-13 cmEstimate: € 60/80 -
#605Val Saint Lambert.
Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with blue in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80/120 -
#560
Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200/250