Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koffie en theestel met melkpot van Namens aardewerk met zilveren bekroning van een Medici-vaas. Theepotje op drie poten. Eind 18de eeuw. Deksel van de koffiepot herstelt.

Een koffie-en theestel met melkpot van Naams aardewerk met zilveren bekroning van een Medici-vaas. Theepotje op drie poten. Eind 18de eeuw. Deksel van de koffiepot hersteld.

A coffee and tea set with milk pot of Namur earthenware with silver crowning of a Medici vase. Teapot on three legs. Late 18th century. Lid of the coffee pot is repaired.
Dim. H: 12-32 cm
SKU: 1804230063.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #91

    “Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.

    “Chestnut raper”. A bronze sculpted figurine on a wooden base, signed "Rancoulet" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #696

    Een klein tweedeurskastje met vooraan gelakte versiering van vlinders en bloemen. Chinees werk.

    A small two-door cabinet with lacquered decoration of butterflies and flowers on the front. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #571

    Een lot van 3 Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor, waarvan 2 als lamp (zonder perforatie onderaan).

    A lot of 3 Chinese porcelain vases with blue and white decor, 2 of which as lamps (without perforation at the bottom).
    No longer available
    Dim. 33,5 - 43 - 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #655
    Val Saint Lambert.

    Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.

    A crystal vase with green in the mass. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 35,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #530

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds of +- 0.47 ct.
    No longer available
    Dim. 2,67 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #236

    Een Queen Anne fauteuil gekocht bij Axel Vervoordt met aangepaste hoes.

    Queen Anne armchair by provenance Axel Vervoordt with custom cover.
    No longer available
    Dim. H: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #449
    Lode Matthijs
    Period: 1915 - 1995

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #426

    Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.

    A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.
    No longer available
    Dim. h 141 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #415

    “Zithouding”. Een gestyleerd beeldje uit terracotta met craquellé glazuur van figuur in zithouding. Gemerkt onderaan, gedateerd 1980.

    “Sitting position”. A stylized terracotta figurine with crackle glaze of a figure in a sitting position. Marked on the bottom, dated 1980.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #149
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 6000 / 8000
  • #342

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Two different armchairs in Régence style.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #329

    Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.

    Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More