Similar lots by type
-
#681Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).
Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#629Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#703Een schemerlamp van brons met een kap van glas en lood en een lampenvoet, versierd met landschapsdecors van glasmozaïek.
Lampadaire en bronze et pâte de verre. Décor paysages en vitraux.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#700Een zesarmig luchtertje van metaal met kristallen pendeloques.
Petit lustre à six branches en métal et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#624Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.
Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238Een metalen luchter met acht lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Lustre en métal à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#692Een luchter van verguld brons met een centrale coupe en drie lichtpunten, gedragen door engeltjes. Omstreeks 1900.
Lustre en bronze doré à coupe centrale et à trois lumières portées par des angelots. Vers 1900..No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#678Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.
Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#282Een lot koper, bestaande uit vijf olielampen, waarvan één versierd met een libel, een slak en een hagedis, een lantaarntje, een oude telefoon met bakelieten hoorn en een komfoor.
Lot de cuivres comprenant cinq lampes à huile dont une décorée d’une libellule, un escargot et un lézard, une petite lanterne, un ancien téléphone au parleur en bakélite et un réchaud.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#292Een lot olielampen, waarvan twee van porselein, twee van opaalglas en één van glas. We voegen er een lamp van geïriseerd glas met een bloemendecor en een kap van opaalglas aan toe.
Lot de lampes à huile dont deux en porcelaine, deux en opaline et une en verre. Nous ajoutons une lampe en verre irisé à décor de fleurs et un abat-jour en opaline.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#727Een godslamp en een schotel van messing.
Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#465Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#673Een staande lamp in de vorm van twee putti in barokke stijl van verguld kunststof.
Pied de lampe en forme de deux putti baroques en plastique doré.No longer availableDim. h: 126 cmEstimate: € 40 / 50 -
#419Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.
Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#424Een luchter met drie dubbele lichtpunten van geel koper in de vorm van rozenranken met een albasten coupe.
Lustre à trois double lumières en cuivre jaune en forme de guirlandes de roses et à coupe centrale en albâtre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#733E. Bacon & Co., GrimseyEen scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.
Lanterne de bateau en cuivre rouge et laiton. Avec marque.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#781Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#470Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#622Een verzilverd metalen luchter met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en métal argenté à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Gietijzeren kerkkandelaar met drie lichtpunten.
Candélabre d’église en fonte à trois lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#685Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.
Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#462Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#790Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.
Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#690Een bronzen luchter in barokke stijl.
Lustre en bronze de style Baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#392Een klein bijzetstoeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Petite chaise volante en noyer sculpté de style Louis XV, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#48Een designvaas van mauve en groen Venetiaans kristal.
Vase design en cristal de Venise mauve et vert. Avec étiquette.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#520Vijf postzegelalbums “Edelweis” met zegels uit Oostenrijk, tussen 1850 en 2002.
Cinq albums à timbres postes “Edelweis” avec des timbres de l’Autriche entre 1850 et 2002.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#34Een paar met aquarel ingekleurde gravures van vogels. XIXe eeuw.
Paire de gravures aquarellées représentant des oiseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#289D. Been“Zicht op Capri”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Capri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#329Ward Eecken“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 57 cmEstimate: € 50 / 60 -
#493Een Ghanees Ashantibeeldje, een kam uit Kameroen en een klein maskertje van de Bende, Zaïre.
Statuette Ashanti du Ghana, une peigne du Cameroun et un masque miniature des Bende au Zaïre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 70 -
#368Twee verschillende vazen en een vide-poche in de vorm van een gestileerde zwaan van meerkleurig kristal. Jaren ‘50. De laatste gemerkt ‘Bayel, France”.
Deux différents vases et un vide-poche en forme d’un cygne stylisé en cristal polychrome. Années 50. Le dernier avec la marque “Bayel, France”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#284“Christus Heilig Hart”. Beeld van meerkleurig biscuit.
“Le Sacré Coeur”. Statuette en biscuit polychrome.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560Een grote en een kleine vaas van Belgisch aardewerk, waarbij de eerste met een decor van vogels in riethalmen en het tweede met een gestileerde bloem.
Un grand et un petit vase en faïence belge dont le premier à décor d’oiseaux dans des branches d’osier, le deuxième décoré d’une fleur stylisée.No longer availableDim. h: 52 & 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20Dupont ParisEen lot van drie verschillende vergulde aanstekers.
Lot de trois allumeurs plaqué d’or.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#754Een luchter van brons en kristal met acht lichtpunten.
Lustre en bronze et cristal à huit lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 180

