#432Ituri, CongoEen authentiek abstract werk vervaardigd uit bewerkte boomschors.
An authentic abstract artwork made from processed tree bark.No longer availableDim. 80 x 46cmEstimate: € 80 / 120 -
#310Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 750 / 850 -
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
#452Een lot van 10 Chinese prenten in gemengde techniek met opschriften.
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#665Een schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor binnen een powder blue rand. Hoge zool.
#573Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
#302Een Coca-Cola reclamespiegel. ‘Relieves Fatigue’.
A Coca-Cola advertising mirror. 'Relieves Fatigue'.No longer availableDim. 51 x 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#664R. Sobron‘Village Namurois’, een aquarel op papier, getekend R. Sobron.
'Village Namurois', a watercolor on paper, by R. Sobron.No longer availableDim. 32.5 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een luipaard van koudgepatineerd brons op marmeren voet.
A cold patinated bronze leopard on a marble base.No longer availableDim. H. 8 x 13 cmEstimate: € 120 / 140 -
#131The BalvenieScotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.
Scotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.No longer availableEstimate: € 200 / 300