Other lots in this auction
-
#144Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Autoportrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#425
Een antiek schaaltje van Chinees aardewerk met groen glazuur en versierd met reliëfdecor.
Un ancien bol en faïence chinoise à glaçure verte et orné d'un décor en relief.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 30/50 -
#571
Een dekselvaas als lampenvoet van porselein met een handgeschilderd meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Pied de lampe en forme de vase en porcelaine à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/100 -
#575
Een zamakken schouwklok op drie poten en versierd met ijzeren ramskoppen aan de zijkant. In werkende staat, compleet met sleutel en slinger.
Une pendule en régule sur trois pieds et décorée de têtes de bélier en fer sur le côté. En état de marche, complète avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100/120 -
#330Swarovski Lourdes
Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#30Pronto Verdal
Een 18 K geelgouden dameshorloge met te herstellen vergulde armband. We voegen er een vergulde ketting aan toe.
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet plaqué or à réparer. Nous y ajoutons une chaîne en plaqué or.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#14Em. De Cooman
“De Linde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat. Gedateerd 1962.
"De Linde". Une gravure. Signée et numérotée 2/200 à l'extérieur de la planche. Daté 1962.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#179
“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages en bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 1500/1800 -
#151
“Bacchanten en putti”. Een monochroom witte groep van biscuit. Gemerkt “D’après Boizot”. Met geelkoperen sokkel.
Bacchantes et putti. Un groupe monochrome blanc de biscuit. Marqué « D'après Boizot ». Avec socle en laiton.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 250/350 -
#623Goebel, Germany
“Freunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.
"Freunde". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 182.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 35/50 -
#350Ice Watch Quartz
Een roestvrij stalen horloge in originele doos met verlengstuk en certificaat.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d'origine avec extension et certificat.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#218
Een driedelig geslepen kleurloos kristallen toiletstelletje.
Un ensemble de toilette en cristal incolore taillé en trois pièces.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 25/30