Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een langerekte schaal van kleurloos kristal. Schilfer onderaan.

Een langgerekte schaal van kleurloos kristal. Schilfer onderaan.

Coupe allongée en cristal in colore. Eclat à la base.
Dim. l: 79 cm
SKU: 2510160403.
Category: Kristal.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #403
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #327

    Een rode en een blauwe karaf van geslepen kristal, waarvan de eerste gemerkt van Val St. Lambert en de andere met verzilverde montuur.

    Une carafe bleue et une rouge en cristal taillé dont une à la marque de Val Saint-Lambert, l’autre à monture en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #353
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #591
    Val St. Lambert

    Een grote vaas en een vaasje op voet van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Allebei gemerkt onderaan.

    Grand vase et petit vase sur piédouche en cristal taillé colorés mauve dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #393
    Val St. Lambert

    Een vaas van lichtgroen en een schaal van donkergroen kristal. Beide gemerkt.

    Vase en cristal vert clair et un plat en cristal vert foncé. Les deux avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #273
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal op verguld koperen voet. Met originele doos.

    Vase en cristal taillé incolore sur piédouche doré. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #413

    Een lot kristal en glas, bestaande uit een rode kristallen karaf, een kleurloos geslepen en gesatineerde vaas en asbak en en een glazen art deco vaas.

    Lot de cristal et de verre comprenant une carafe en cristal rouge, un vase et un cendrier incolores taillés et satinés et un vase art déco en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #363
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer goede staat, kleine schilfer aan de voet.

    Vase en cristal taillé coloré pourpre dans la masse. Epoque art déco. Avec marque. Très bon état mais petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #398

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een mand, een peervormige dekseldoos, een coupe op voet en een kandelaar.

    Lot de cristal incolore comprenant une corbeille, une boîte couvert en forme de poire, une coupe sur piédouche et un candélabre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #368
    Val St. Lambert

    Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.

    Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #384

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een driehoekig schaaltje, asbak en vaasje, een cognacglas, een coupe, twee grote en twee kleine vaasjes en een vaasje op voet. Grotendeels gemerkt van Val St. Lambert.

    Lot de cristal incolore comprenant un petit plat triangulaire, un cendrier et un vase, un verre à cognac, une coupe, deux grands et deux petits vases et un petit vase sur piédouche. En grande partie par Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #61
    Val. St. Lambert

    Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418
    Val St. Lambert

    Een vaas en een bonbonnière van geslepen kristal, oranje gekleurd in de massa.

    Vase et bonbonnière en cristal taillé coloré orange dans la masse.
    No longer available
    Dim. H.14 & H. 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #380

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor, een waterkan met verzilverde montuur en een geslepen schaal.

    Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #387
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.

    Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #397
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.

    Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #412

    Een lot glas en kristal, bestaande uit een bruinrode en een blauwe vaas van kristal, een kleurloos karafje met vier glaasjes en een blauw glazen karafje.

    Lot de verres et de cristaux comprenant un vase rouge-brun et un vase bleu en cristal, un carafon incolore à quatre gouttes et un carafon en verre bleu.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #391
    Val St. Lambert

    Een lange vaas en een vaas met drie omgeplooide hoeken van roze kristal. Beiden gemerkt.

    Long vase et vase aux coins repliés en cristal rose. Tous les deux avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland, XIXe eeuw.

    Encrier en cristal taillé incolore. Irlande, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #374

    Een karaf en een vaas op voet van geslepen kristal, resp. groen en mauve gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Carafe et vase sur piédouche en cristal taillé respectivement coloré vert et mauve dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #427

    Een lot kristal met amberkleurige accenten, bestaande uit een asbak, een vaas en een coupe.

    Lot de cristaux aux accents de couleur ambre comprenant un cendrier, un vase et une coupe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.

    Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #334
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een grote vaas, een kleine vaas en een asbak, resp. Groen, blauw en mauve gekleurd in de massa. Allen gemerkt.

    Lot de cristal taillé comprenant un grand vase, un petit vase et un cendrier respectivement colorés vert, bleu et mauve dans la masse. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 100 / 180
  • #158
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #147
    F. Press

    Bronzen danseres. Naar de art déco. Gesigneerd.

    Danseuse en bronze. D’après l’art déco. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 44,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #598

    Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Louis XV aux pendeloques en cristal. Huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #569
    Jef De Coninck
    Period: °1921

    “Duistere personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Personnages obscures”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #389

    Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Lot de quatre vases différents en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #155

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct., robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en zes parels.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct, de rubis ayant un poids total de ± 0,90 ct et de six perles.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #506

    Een serie van zeven notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.

    Suite de septe chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #271

    Een allegorische voorstelling van goud- en bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.

    Représentation allégorique en bronze à patine brun et or sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #56

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #87

    Twee heiligenbeelden van gesculpteerd hout. Omstreeks 1900.

    Deux statuettes de saints en bois sculpté. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #283

    Een reeks van twaalf kleine lepeltjes van zilver. Nederlandse keuren. Tijdperk art deco. In origineel etui. Jaarletter p voor 1925.

    Suite de douze cuillères en argent. Poinçons hollandais. Epoque art déco Dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Dim. 76,15 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #462
    Vic Van Berckelaer

    “Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #394

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More