#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#282“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
#224Een vroeg 18e eeuwse summier met de hand gekleurde kaart van het Waasland, getiteld Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes’. Lichte roestzweem, in kader.
An early 18th-century hand-colored map of the Waasland region, titled "Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes." Slight rust stain, framed.No longer availableDim. h 420 x b 560 cmEstimate: € 120 / 180 -
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#532Rémy De PillecijnEen houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.No longer availableDim. h 47 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
A veneered wooden secretaire with bombe drawers. 2 drawers inside.No longer availableDim. 109 x 88 x 50cmEstimate: € 60 / 80