#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#130Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.38 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#32Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
A red copper shield with crossed knives. Mecap.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60