#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#111“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
"Big Windy Day." A bronze sculpted figurine of a harem dancer with a flared skirt. By Nam Greb - Franz Xavier Bergman.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#341Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
A table lamp, ca. 1980s, featuring a horse figurine made of bone and brass, with a rectangular off-white lampshade.No longer availableDim. 60 x 42 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
#435Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - James Macarthur’s Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years old
Collection Single Malt quantity: 6 bt- James Macarthur's Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur's Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur's Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years oldNo longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 170 x 250cmEstimate: € 200 / 240