#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
#300Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 250 -
#285Val Saint LambertEen geslepen kristallen karaf met twee kleine likeurglaasjes, paars en rood in de massa.
A cut crystal decanter with two small liqueur glasses, purple and red in color.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#517Vic Heuninck“Man en vrouw”. Een paar beelden van terracotta.
"Man and woman." A pair of terracotta sculptures.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#5Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Consisting of 12 cups, 12 saucers, 12 dinner plates, 12 soup bowls, a tureen, a gravy boat, 12 dessert plates, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60