#341Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
A table lamp, ca. 1980s, featuring a horse figurine made of bone and brass, with a rectangular off-white lampshade.No longer availableDim. 60 x 42 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A multicolored Chinese porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 34 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#205Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#94Abraham BloemaertPeriod: 1566-1651Een gravure van een hoeve met watermerk van Abraham Bloemaert.
An engraving of a farmhouse with a watermark by Abraham Bloemaert.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180