Similar lots by type
-
#676
Een paar Afrikaanse stoelen van gesculpteerd tropisch hardhout.
Deux chaises africaines en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#730
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 50 / 80 -
#539
Een reeks van vier handgeschilderde miniatuurportretten in ivoren lijstjes.
Suite de quatre portraits miniatures peints à la main. Cadres en ivoire.No longer availableDim. 9,5 x 8 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677
Een buste van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un buste en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#573
Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#35
Vier verschillende slavenarmbanden van ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Quatre bracelets d’esclave en ivoire. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#760Bachtiar
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décor d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#511
Lot Afrikaans ivoren snijwerk bestaande uit vier plaquettes en drie antilopen.
Lot de sculptures in ivoire comprenant quatre plaquettes et trois antilopes. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#660Indo-Bachtiar
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décoré d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 346 x 245 cmEstimate: € 120 / 200 -
#40
Vier verschillende halssnoeren en een hanger van gesculpteerd ivoor. Afrikaans werk, begin XXste eeuw.
Quatre colliers et un pendentif en ivoire sculpté. Travail africain, début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#508
Een lot ivoor bestaande uit een krokodil,een blaasinstrument en twee tandfragmenten. Afrikaans snijwerk.
Lot d’ivoires comprenant une crocodile, un instrument de musique et deux fragments de défense. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#563
Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120 / 140 -
#591Monyele
Een Afrikaanse vrouwenbuste van fijn gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Achteraan gesigneerd
Buste africain en ivoire finement sculpté représentant une jeune femme. Sur socle en bois. Signé au verso.No longer availableEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#277
Een lot van drie vintage handtassen.
Lot de trois sacs à main vintage en cuir.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#694
Vier Chinese taferelen op zijde: een groot landschap met waterval (75 x 35 cm), een klein landschap (13 x 18 cm), twee voorstellingen van geishas (18 x 22,5 cm).
Quatre effigies sur soie chinoise: un paysage avec une chute d’eau (75x35 cm), un petit paysage (13x18 cm), deux représentations de geishas (18x22,5 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#177
Een dashond van brons met donker patina.
Teckel en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 300 / 320 -
#817
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#1074
Een kandelaar van gedreven geel koper, op drie klauwpootjes. Neo-renaissance, XIXde eeuw.
Candélabre en cuivre jaune repoussé sur trois pieds griffes. Style Renaissance, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100 / 150 -
#198
Een paar barokke engeltjes. XVIIIde eeuw.
Deux angelots style baroque. XVIIIième siècle.No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#116
Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 80 / 120 -
#866Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 230Estimate: € 80 / 100 -
#919Utagawa Hiroshige
“Okitsu Rivier. Een van de 38 staties van de Tokaido”. XIXde eeuw.
”La rivière Okitsu.” Une pièce de la série de 38 de Tokaido. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 500 / 800 -
#412
Een archiefmeubeltje met vier laden.
Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#130
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 21,73 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#1062Le Mandarin
Een kunststoffen muurthermometer in T-vorm. Met opschrift: Le Mandarin, le bain de soleil de l’estomac. Cusenier.Er wordt een dito thermometer aan toegevoegd met reclame voor Picon.
Thermomètre murale en plastique en forme de T et à la publicité Le Mandarin, le bain de soleil de l’estomac. Cusenier. On y joint un thermomètre publicitaire pour Picon.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 20 / 30