#574Een vliegenmepper van hout met runderhaar. Kongo.
A wooden fly swatter with cow hair. Congo.No longer availableDim. L. 70 cm tot.Estimate: € 35 / 45 -
#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#579Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#353Vieux BruxellesEen wit porseleinen Vieux-Bruxelles kom met vergulde randen en organisch decor. Bijgevoegd een antiek lusterware tasje met schade, en een wit porseleinen tasje met schotel en floraal decor versierd.
A white porcelain Vieux-Bruxelles bowl with gilded edges and organic decoration. Included is an antique lusterware bag with damage, and a white porcelain bag with dish and floral decoration.No longer availableDim. 11 x Ø21,5cmEstimate: € 75 / 125 -
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#21Viandox LiebigEen vintage gepatineerd, reclamebord in blik met een Viandox advertentie. Roestsporen aan de hoeken.
A vintage weathered, tin advertising sign with a Viandox advertisement. Rust traces on the corners.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 35 / 70 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
An 18 kt yellow gold chain.No longer availableDim. 12,85 gEstimate: € 450 / 550