#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#507Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
#495Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.55 carat. ESI1.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#219Jan Vercammen“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120