#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#502R. Leclercq“Ezel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#330Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten in strikvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een goudkleurige parel.
An 18k white gold ring set with bow-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. and a gold-colored pearl.No longer availableDim. 6,30 g Ø 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#574Een vliegenmepper van hout met runderhaar. Kongo.
A wooden fly swatter with cow hair. Congo.No longer availableDim. L. 70 cm tot.Estimate: € 35 / 45 -
#50Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 450 / 550 -
#148“Char de l’Amour”. Een beeld van kunstbrons. Naar Auguste Moreau.
"Char de l'Amour". A sculpture in bronze. Inspired by Auguste Moreau.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 220 / 300 -
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with a grey pearl.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 130 / 160