#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#59‘Naakte dame in rust’, olieverf op karton, niet gesigneerd.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#72Marcel CockxPeriod: °1930‘Noeste arbeid op de boerderij’, olieverf op doek, gesigneerd M. Cockx.
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#578Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.
A plate of polychrome porcelain with a famille rose decoration of peonies with gilded details. Symbols at the bottom of the wing.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#370Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met moissanite.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with moissanite.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 200 / 300 -
#38Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.
A marionette made of wood, fabric, and metal from a Punch and Judy theater.No longer availableDim. h 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"Winter cityscape." A color etching on paper. Signed outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 60 x 47cmEstimate: € 75 / 125