#104Pieter Gorus
“Landschap met hooimijten.” Olieverf. Gesigneerd.
#657
Een gevarieerd lot wapens allerlei met o.a. dolken en speerpunten.
#420
Een 18 karaats geelgouden schakelketting met één verlengstukje.
Een luchter in messing en koper, nieuw bedraad. Omstreeks 1900.
#550
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct en forme de cœur serti de brillants d'un poids combiné de +- 2,24 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 1850/2000 -
#153Emile Picault
#159A. De Smet
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.
#481
Chinees porseleinen schaal, zwart met groene vogelfiguren, naar famille noire.
#447
Bronzen sierstuk met diverse hoofden.
#51Moustier
Langwerpige schotel van aardewerk met een groen en sepia decor van personages, dieren en bloemen en met gechantourneerde rand. XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt. Een randschilfer.
Plat allongé en faïence à décor vert et sépia de personnages, animaux et fleurs et au rebord noirci. XVIIIème siècle. Marqué en bas. Un éclat au bord.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60/80 -
#653Lladro, Spain
Lot de deux figurines, fille à la pompe à eau et fille au parapluie. Légers éclats endommagés sur le côté du tablier et fille avec parapluie.No longer availableDim. h32cm x b20cmEstimate: € 80/100