Similar lots by type
-
#568Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloesems. Eerste helft XXe eeuw.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’arbres en fleurs. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#552Een Chinees kastje met twee laden.
Petit meuble chinois à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 120 / 140 -
#611Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.
Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#638Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#403Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur. Eén met kleine restauratie bovenaan.
Une paire de petits vases en faïence de Chine dite sang-de-boeuf. L’un restauré.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#577Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.
Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#661Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#765Een kleine pembroketable met twee laden in Victoriaanse stijl. Schade aan het fineer.
Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#549Een Chinees kastje met twee laden.
Petit meuble chinois à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 120 / 140 -
#635Een gevarieerd lot aardewerk en porselein met o.a. Delftse vaasjes, een Chinese schotel, schaaltjes, kopjes, ...
Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#474HerendEen cachepot van monochroom wit en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Hongaars werk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine blanc et doré à décor de fleurs peintes à la main. Travail hongrois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#671Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages. Marque sous les bases.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 160 -
#713Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels en bloesems en achteraan met kalligrafische tekens.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux, calligraphie au verso.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309Een Mariabeeld met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp. Geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes, eveneens onder stolpen.
Vierge à l’Enfant en porcelaine polychrome dite Vieux Bruxelles. Sous globe en verre. Flanquée de deux cornets en Vieux Bruxelles, également sous globes en verre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#717Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#747Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.
Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#718Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van paradijsvogels en bloemen.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux du paradis et de fleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#567Een paar balustervazen en een gemberpot van Chinees porselein met een blauw decor van bloemen en een landschap op witte fond. Restauraties.
Paire de vases balustres et un pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paysage sur fond blanc. Restauration.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#554Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.
Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#396Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, kopjes, een bierpul met tinnen deksel, enz.
Lot varié de porcelaines, comprenant un service à thé, des tasses, une chope au couvercle en étain etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#637Een grote schotel van Imariporselein met een koperen montuur. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine d’Imari à monture en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#511Een geisha en een jongen met een hondje van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes.
Une geisha et un garçon avec son chien. Deux statuettes en jade sculpté avec leurs socles en bois.No longer availableDim. h: 18 & 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56TabrizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#167Een korfje van Faience de Sceaux versierd met bloemen. 1747 - 1794.
Corbeille en faïence de Sceaux à décor de fleurs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#270Vier grote parfum display twee van glas en twee van plastiek.
Quatre grands displays à parfum dont deux en verre et deux en plastique.No longer availableDim. ArmaniEstimate: € 80 / 150 -
#686Een mahoniehouten speeltafeltje in Lodewijk XV- stijl met een klapblad
Table à jeux en acajou de style Louis XV. Avec abattant.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#616Een eikenhouten Louis-Philippe kast met twee gemoulureerde deuren en drie laden onderaan.
Meuble Louis-Philippe en chêne, le haut à deux portes moulurés et le bas à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#764Vijf eikenhouten stoelen met rieten zit. We voegen er een getorst hoekstoeltje aan toe.
Cinq chaises en chêne à sièges en osier. Nous ajoutons une chaise de coin torsadée.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#249Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#448Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 90 -
#12Smeets“Boerderijtje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Petite ferme”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 10 / 20 -
#203Avi Kenan“Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.
“Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#350Cabotine Pastel en GrèsEen vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50

