Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot ivoor en been, bestaande uit parfumflesjes, haarspelden, Chinese figuurtjes, grote en kleine diertjes.

Een lot ivoor en been, bestaande uit parfumflesjes, haarspelden, Chinese figuurtjes, grote en kleine diertjes.

Lot d’ivoire et d’os comprenant des flacons à parfum, des épingles, de figurines chinoise et des grands et des petits animaux.
SKU: 2709160453.
Category: ivoor.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #453
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #563

    “Sennin-rijder”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.

    “Coureur Sennin”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base et sur socle en bois. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #670

    Twee Afrikaanse vrouwenhoofden van gesculpteerd ivoor. Begin XXste eeuw.

    Deux têtes de femmes en ivoire sculpté. Travail africain. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #680

    Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een slagtand met een gesculpteerd hoofd en drie vrouwenbustes. Begin XXste eeuw.

    Lot de sculptures africaines en ivoire comprenant une défense à la tête sculptée et trois bustes de femme. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #567

    “Japans rijder op leeuw”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.

    “Coureur sur un lion”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base et sur socle en bois. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168

    Een ivoren Corpus Christi uit de XIXe eeuw. Op recenter kruis.

    Crucifix au corpus en ivoire du XIXe siècle. Crucifix plus récent.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #561

    “Japans rijder op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.

    “Le coureur de tortue”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base et sur socle en bois. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461

    Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.

    Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #511

    Een kleine Chinese cachepot van meerkleurig porselein met een paradijsvogel en een draak in het decor. Onderaan gemerkt.

    Petit cache-pot en porcelaine de Chine polychrome décoré d’un oiseau du paradis et d’un dragon. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #651

    “Olifant met leeuwen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten voetstuk.

    “Eléphant et lions”. Groupe en jade sculpté sur socle en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. b: 33 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #674
    P. Massez

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897.

    “Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1897.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #722
    Marina Tesarikova

    “King Lear”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 28/100 buiten de plaat.

    “King Lear”. Eau forte. Signée, datée 1990 et numérotée 28/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #629

    Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.

    Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #398

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas van Val St. Lambert, een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor.

    Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #562
    Louis Icart
    Period: 1888-1950

    “Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #434
    Dana Puchnarova

    “Left - Kryptogram”. Kleurenets. Gesigneerd, gedateerd 1962 en genummerd 3/6 buiten de plaat.

    “Left - Kryptogram”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 1962 et numérotée 3/6 hors planche.
    No longer available
    Dim. 8 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #95
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #726

    Een salontafel met vier plexiglazen poten en twee glazen bladen.

    Table de salon à quatre pieds en plexiglas et avec deux tablettes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #761

    Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .

    Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #479
    Rik Slabbinck
    Period: 1914-1991

    “Stilleven”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 6/35 buiten de plaat.

    “Nature morte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 6/35 hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More