Similar lots by type
-
#670Twee Afrikaanse vrouwenhoofden van gesculpteerd ivoor. Begin XXste eeuw.
Deux têtes de femmes en ivoire sculpté. Travail africain. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 38 & 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#567“Japans rijder op leeuw”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.
“Coureur sur un lion”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base et sur socle en bois. Travail japonais.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60 / 80 -
#680Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een slagtand met een gesculpteerd hoofd en drie vrouwenbustes. Begin XXste eeuw.
Lot de sculptures africaines en ivoire comprenant une défense à la tête sculptée et trois bustes de femme. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#461Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.
Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#561“Japans rijder op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.
“Le coureur de tortue”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base et sur socle en bois. Travail japonais.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60 / 80 -
#563“Sennin-rijder”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Op houten voetstukje.
“Coureur Sennin”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base et sur socle en bois. Travail japonais.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Een ivoren Corpus Christi uit de XIXe eeuw. Op recenter kruis.
Crucifix au corpus en ivoire du XIXe siècle. Crucifix plus récent.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#351Een lot brons en koper, bestaande uit twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl, een kruisbeeld, een vijzel en een applique met twee lichtpunten.
Lot de bronzes et de cuivres comprenant deux candélabres de style Louis XV, un crucifix, un mortier et une applique à deux lumières.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#65Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#704Een kleine cavaleriesabel van staal en brons. Garde ontbreekt.
Petit sabre de cavalerie en bronze et acier. Garde manque.No longer availableDim. L. 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#193“Leeuw met slang”. Een groep van donkergepatineerd brons op een zwartmarmeren sokkel naar een werk van Antoine Barye
“Lion et serpent”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre par Antoine Barye.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#324Jo Tyck-Geens“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dame au chapeau noir”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 148 x 108 cmEstimate: € 30 / 40 -
#144H. Stalius (?)“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Bois aux hêtres”. Huile sur toile. Signature indistincte.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471Bord van Canton porselein. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#159Senneh Melayer. Een antiek Oosters karpet. Handgeknoopt.
Senneh Melayer. Carpette d’Orient ancienne. Nouée main.No longer availableDim. 195 x 136 cmEstimate: € 120 / 200 -
#385Longines EFC°Een roestvrij stalen herenhorloge, bandje met verlengstukken.
Montre d’homme en acier inoxydable. Bracelet à allonges.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#275Bolivie PeruEen oude broche en vier verschillende oude spelden voor ponchos.
Ancienne broche et quatre anciennes épingles pour des ponchos.No longer availableEstimate: € 100 / 150

