Similar lots by type
-
#741
Drie verschillende siervazen vaan meerkleurig Belgisch aardewerk met gestileerde bloemendecors.
Trois vases différents en faïence polychrome belge, décor fleurs.No longer availableDim. h: 36 & 42 cmEstimate: € 60/100 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#131
“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
“L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/300 -
#364Boch Keramis
Een eironde vaas van aardewerk met een opstaande en verspreide rand met een decor van bloemen op bruine achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor D2770. Vorm 945.
Un vase ovoïde en faïence, décor de fleurs sur fond brun foncé. Marque à la base. Décor D2770. Forme 945.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/240 -
#721Sphinx / Petrus Regout
Een paar vazen van meerkleurig aardewerk met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence polychrome à décor chinois. Marque à la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#647
Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#11
Een inktpot van meerkleurig aardewerk, versierd met twee barokke dolfijnen en een schelp. Eén recipiënt vervangen en één dekseltje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Frans.
Un encrier en faïence de style baroque et décoré de dauphins et d’une coquille. Un récipient a été remplacé et un couvercle a été restauré. Marque à la base. Probablement français.No longer availableDim. b: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#389
Een driedelig kaststel van aardewerk , bestaande uit twee bolle vazen en een dekselvaas, versierd met gekleurde bollen op grijze fond.
Une garniture de cabinet en faïence en trois pièces comprenant deux vases ronds et un vase à couvercle, décoration de boules sur fond gris.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#744
Twee verschillende kannetjes van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt. Midden XXe eeuw.
Deux verseuses en pâte tendre de Gouda polychrome. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#681
Een vaas van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk. Begin XXe eeuw. Kleine opening voor elektriciteitsdraad aan de zijkant.
Un vase en faïence à glaçure flamande. Début XXième siècle. Petite ouverture sur le coté pour montage à l’électricité.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#737
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een jardinière uit Friesland, een flesje uit Delft en een pique-fleurs.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant une jardinière frisonne, une petite bouteille de Delft et un pique-fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#550
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#460
Een aardewerken vaas in art nouveaustijl. Gesigneerd ‘Canti”.
Vase en faïence de style art nouveau. Signé Canti.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/36 -
#93
Een lot van negen Hemiksemse tegels. Eerste helft XXe eeuw. Enkele kleine beschadigingen.
Un lot de neuf tuiles de Hemiksem, première partie XXième siècle. Quelques dégats.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 90/120 -
#287
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot, twee vaasjes, een sierbord, een reliëf, een belletje, een molen, een kleine jardinière en enkele beeldjes.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant un pot à tabac, deux petits vases, une assiette , un relief, une sonnette, un moulin, une petite jardinière et quelques statuettes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#680
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#367
Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit aardewerk, bovenaan versierd met een leeuw. We voegen er een klepkan met een polychroom bloemendecor aan toe. Delft.
Une potiche octogonal en faïence blanche et bleue, fretel en forme de lion de pho. Nous ajoutons une verseuse à motif floral, Delft.No longer availableDim. h:Estimate: € 40/50 -
#702Royal Dux
“Vissers en jagers”. Een groep van meerkleurig aardewerk.
“Couple de pêcheurs et chasseurs”. Groupe en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#171
Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200/300 -
#288Vileroy & Boch
Een lot van vijf bierpullen van meerkleurig aardewerk met Duitse spreuken. Onderaan gemerkt.
Un lot de cinq chopes en faïence polychrome avec inscriptions allemandes. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#743Turmac Constantinopel
Een brievenhouder van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un porte lettre en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. l: 18 cmEstimate: € 50/80 -
#293
Een driedelig kaststel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee smalle vazen. Vermoedelijk Belgisch werk. Onderaan genummerd.
Garniture de cabinet en faïence polychrome en trois parties, comprenant un vase à couvercle et deux vases étroits. Probablement fabrication belge. Numérotés à la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#143
Een art deco tijger van groengeglazuurd aardewerk.
Un tigre en faïence à glaçure verte, art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150/180 -
#480
Een oude vaas van steengoed met druipglazuur. Omstreeks 1900.
Grand vase en grès à glaçure coulée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45/55
Other lots in this auction
-
#636
Een tweeledige vitrinekast met bovenaan twee deuren met glas in lood en onderaan twee laden en twee paneeldeuren.
Une vitrine en deux parties. Le dessus avec deux portes et vitraux, le dessous avec 2 tiroirs et deux portes.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/200 -
#91
Een zilveren kandelaartje. Keuren van Birmingham. Jaarletter Y voor 1923. Makersmerk moeilijk leesbaar.
Un petit chandelier en argent. Poinçon Birmingham. Y pour 1923. Marque difficile à déchiffrer.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 25/35 -
#359L. Deschamps
“Heiligenvoorstelling naar de XVIde eeuw”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Image pieuse d’après le XVIe siècle”. Crayon sur papier. Signé et daté 1915.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#107
Zilveren flacon. XIXde eeuw.
Flacon en argent. XIXième siècle.No longer availableDim. 73,33 gEstimate: € 120/140 -
#245
Postzegels in zes albums: - Ijsland, Kanaaleilanden, Isle of Man (Schaubek, weinig gevuld). - Canada (1851-1980)(Abria, matig gevuld). - Losse fardes m.b.t. Zilveren Jubileum Queen Elisabeth (1977). - Great-Britain (1840-1974)(Davo, matig gevuld). - Great-Britain (1840-1973), insteekalbum met vele dubbele. - Jersey (1970-1991) (Excellent, weinig zegels). - Guernesey (1969-1975)(Excellent, weinig zegels).
Six albums aux timbres-poste: - Islande, Iles Anglo-normandes, Isle of Man (Schaubek, peu rempli). - Canada (1851-1980)(Abria, peu rempli). - Fardes dépareillées concernant le Jubilée d’Argent de Queen Elisabeth (1977). - Great-Britain (1840-1974)(Davo, peu remplis). - Great-Britain (1840-1973), album d’insertion aux doubles. - Jersey (1970-1991) (Excellent, peu de timbres). - Guernesey (1969-1975)(Excellent, peu de timbres).No longer availableEstimate: € 100/120 -
#730
Een etagere van wit gietijzer voor in de tuin.
Etagère en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#14
Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#722
Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.
Deux couples en porcelaine bruxelloise.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 11,17 gEstimate: € 2500/2600 -
#629
Een rechthoekige vergulde spiegel met een schelp in de kuif.
Un miroir rectangulaire doré coiffé d’un coquillage.No longer availableDim. 96 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#729
“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#645
Een paar zuilen van groen marmer en brons.
Paire de colonnes en marbre vert et bronze.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/260