Similar lots by type
-
#680Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#171Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#743Turmac ConstantinopelEen brievenhouder van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un porte lettre en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. l: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#367Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit aardewerk, bovenaan versierd met een leeuw. We voegen er een klepkan met een polychroom bloemendecor aan toe. Delft.
Une potiche octogonal en faïence blanche et bleue, fretel en forme de lion de pho. Nous ajoutons une verseuse à motif floral, Delft.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 50 -
#11Een inktpot van meerkleurig aardewerk, versierd met twee barokke dolfijnen en een schelp. Eén recipiënt vervangen en één dekseltje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Frans.
Un encrier en faïence de style baroque et décoré de dauphins et d’une coquille. Un récipient a été remplacé et un couvercle a été restauré. Marque à la base. Probablement français.No longer availableDim. b: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293Een driedelig kaststel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee smalle vazen. Vermoedelijk Belgisch werk. Onderaan genummerd.
Garniture de cabinet en faïence polychrome en trois parties, comprenant un vase à couvercle et deux vases étroits. Probablement fabrication belge. Numérotés à la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#744Twee verschillende kannetjes van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt. Midden XXe eeuw.
Deux verseuses en pâte tendre de Gouda polychrome. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#480Een oude vaas van steengoed met druipglazuur. Omstreeks 1900.
Grand vase en grès à glaçure coulée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#389Een driedelig kaststel van aardewerk , bestaande uit twee bolle vazen en een dekselvaas, versierd met gekleurde bollen op grijze fond.
Une garniture de cabinet en faïence en trois pièces comprenant deux vases ronds et un vase à couvercle, décoration de boules sur fond gris.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#287Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot, twee vaasjes, een sierbord, een reliëf, een belletje, een molen, een kleine jardinière en enkele beeldjes.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant un pot à tabac, deux petits vases, une assiette , un relief, une sonnette, un moulin, une petite jardinière et quelques statuettes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#460Een aardewerken vaas in art nouveaustijl. Gesigneerd ‘Canti”.
Vase en faïence de style art nouveau. Signé Canti.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 36 -
#702Royal Dux“Vissers en jagers”. Een groep van meerkleurig aardewerk.
“Couple de pêcheurs et chasseurs”. Groupe en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#131“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
“L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#288Vileroy & BochEen lot van vijf bierpullen van meerkleurig aardewerk met Duitse spreuken. Onderaan gemerkt.
Un lot de cinq chopes en faïence polychrome avec inscriptions allemandes. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#647Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143Een art deco tijger van groengeglazuurd aardewerk.
Un tigre en faïence à glaçure verte, art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150 / 180 -
#741Drie verschillende siervazen vaan meerkleurig Belgisch aardewerk met gestileerde bloemendecors.
Trois vases différents en faïence polychrome belge, décor fleurs.No longer availableDim. h: 36 & 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#721Sphinx / Petrus RegoutEen paar vazen van meerkleurig aardewerk met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence polychrome à décor chinois. Marque à la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#681Een vaas van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk. Begin XXe eeuw. Kleine opening voor elektriciteitsdraad aan de zijkant.
Un vase en faïence à glaçure flamande. Début XXième siècle. Petite ouverture sur le coté pour montage à l’électricité.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93Een lot van negen Hemiksemse tegels. Eerste helft XXe eeuw. Enkele kleine beschadigingen.
Un lot de neuf tuiles de Hemiksem, première partie XXième siècle. Quelques dégats.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 90 / 120 -
#364Boch KeramisEen eironde vaas van aardewerk met een opstaande en verspreide rand met een decor van bloemen op bruine achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor D2770. Vorm 945.
Un vase ovoïde en faïence, décor de fleurs sur fond brun foncé. Marque à la base. Décor D2770. Forme 945.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#737Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een jardinière uit Friesland, een flesje uit Delft en een pique-fleurs.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant une jardinière frisonne, une petite bouteille de Delft et un pique-fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#219“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180 / 220 -
#331Serie van 68 wijnglazen van geslepen halfkristal.
Suite de 68 verres à vin en demi cristal taillé.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#338Een serie van zes gekleurde en geslepen kristallen glazen. We voegen er een reeks van tien groengekleurde aperitiefglazen aan toe. De laatsten met enkele randschilfers. De eerste zes vermoedelijk Val St. Lambert. Omstreeks 1900.
Un lot de six verres en cristal taillé et coloré. Nous ajoutons dix verres à apéritif. Probablement Val Saint Lambert. Quelques éclats. ± 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#566Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 200 / 240 -
#650Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.
Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#576Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 250 / 400 -
#58Een eierdopje van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un coquelet en faïence polychrome, décor floral. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 15 / 20 -
#485“Punch and Judy bank”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een poppentheater met de twee bekende Engelse poppen.
“Punch and Judy Bank”. Tirelire en fonte polychrome en forme de guignol à deux poupées populaires anglaises.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#633Een jachthond van gepatineerd brons op een houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
Chien de chasse en bronze patiné sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#655Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Un divan en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200 / 240 -
#720Vier vierkante eikenhouten stoelen met rieten zit.
Quatre chaises en chêne à sièges cannés.No longer availableEstimate: € 80 / 100

