#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.No longer availableEstimate: € 35 / 70 -
A lot of 3 hardcover art books. Titles: "Edward Hopper" by Sherry Marker, "Egon Schiele" by Ludwig Schmidt, "Vincent van Gogh, his life - his work" by Hans Bronkhorst.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#561“Atlas van Fouquet”, boek met “103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam, alle naar het leven Getekend”, gravures.
"Atlas of Fouquet", book with "103 images of the widely renowned trading city Amsterdam, all drawn from life", engravings.No longer availableDim. h39 cm x b 51,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#268LladroEen lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.
A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Lladro‘Opening Night’, een Lladro beeld, modelnummer 5498 in originele verpakking.
'Opening Night', a Lladro figurine, model number 5498 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120