#702
“Rivier met dam” en “Hoeve bij een bergmeer”. Olieverf op paneel.
#163Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen coupe met kobalt blauw, coupe Borodine, Danse De Flore.
A cut crystal coupe with cobalt blue, coupe Borodin, Dance of Flora.No longer availableDim. h 17, Ø 23 cmEstimate: € 400/500 -
#674C. Castagne
“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#755
Een Chinese vaas met 3 figuren en florale decoratie.
#323
"Fruits défendu". A zamak statue of a young girl with apples by Rancoulet.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 60/80 -
#488
Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
A large diamond-shaped lamp from the second half of the previous century, marked Dazor Floating Fixture, USA.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 80/120 -
#245Zukov
#194
Een eikenhouten spiegel met kroon.
An oak mirror with crown.No longer availableDim. 115x80 cmEstimate: € 80/120 -
#492
“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#262
‘De Vlucht’, olie op paneel in opzichtige vergulde kader met de voorstelling van een koets beschermd door 2 soldaten. Draagt handtekening.
#796
Een pianostoeltje met lederen zitting.
#438
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
A lot of four vases and a blue glass coupe.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50/80