#137Een paar Franse faience borden.
#304Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#415“Zithouding”. Een gestyleerd beeldje uit terracotta met craquellé glazuur van figuur in zithouding. Gemerkt onderaan, gedateerd 1980.
“Sitting position”. A stylized terracotta figurine with crackle glaze of a figure in a sitting position. Marked on the bottom, dated 1980.No longer availableDim. 32 x 26 x 28 cmEstimate: € 200 / 400 -
#201Boch Frères KeramisEen paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
#627IgboEen Afrikaans masker van gepolychromeerd terracotta met vlechtwerk. Igbo, Nigeria.
#277MusterschutzEen vintage Duitse Musterschutz kreeftschaal. Keramische schaal versierd met kreeftornamenten als poten en divers plantdecor.
A vintage German Musterschutz lobster shell. Ceramic dish decorated with lobster ornaments as legs and various plant decor.No longer availableDim. 12 cm x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#431Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
#101Paul SerstéEen terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 150 / 200
#141Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een pendule met twee 5-lichtpunt kandelaars. Bijgevoegd twee draaisleutels.
#176Een groot formaat landelijke kast met lichtgrijs patine. 2-delig. Beide onder en bovenstuk 4-deurs. Barst in zijpaneel onderkast(AID736)
A large format rural cabinet with light gray patina. 2-piece with Glen tableware. Both lower and upper part 4-door. (AID736)No longer availableDim. 250 x 305 x 62 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#632Een glazen Jugendstil vaas met vergulde tinten in het reliëf.
A glass Art Nouveau vase with gilded shades in the relief.No longer availableDim. 34,5 x Ø 19 cmEstimate: € 75 / 125 -
#245Een set van 8 geslepen kristallen gekleurde glazen. Eén schilfer aan de voet van het oranje-rood glas.
A set of 8 cut crystal colored glasses. One flake at the base of the orange-red glass.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#535MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#316Een notenhouten korinthische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.
A walnut Corinthian column. Late 19th century. With traces of gilding.No longer availableDim. h 184 cmEstimate: € 220 / 280 -
#651NellEen koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#414“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.
“Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#406Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#554Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.
A Chinese porcelain, famille noir, decorated with various figures and decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 27 x Ø 14 cmEstimate: € 120 / 200