#67
Trois putti en laiton et une paire d'appliques Empire en forme de col de cygne.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#333Valauris
Een designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#317
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
#122Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#179Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955
“Palingbotters op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pêcheurs d’anguilles sur l’Escaut. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 550 / 600 -
#87
#166Verner Panton
“Panton Chair Classic, model 1967”. Vier stoelen van kunsthars met witte glanslak. Gesigneerd en gedateerd 1985.
Panton Chair Classic, modèle 1967. Quatre chaises en plastique laquées blanches. Signées et datées 1985.No longer availableEstimate: € 1500 / 2000 -
#99
Drie Russische composities.
#16
#355
Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 55 / 65 -
#57Doremi
Een compacte grammofoon.
Un phonographe compact.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#324
“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 87 x 66 cmEstimate: € 40 / 60