#375
Een maanvormig hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête en forme de lune en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#393
Drie glaspasta vazen, waarvan één gemerkt Müller Frères, één in de geest van Loetz en één naar Romeins voorbeeld.
Trois vases en pâte de verre, un marqué Müller Frères, un dans l'esprit du Loetz et un d'après l'exemple romain.No longer availableDim. H. 21,5 - 19 - 13 cmEstimate: € 50/80 -
#122Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#232
Een bronzen hand in V-teken.
#266
Een ladenkast van bewerkt notenhout met zijdelings twee zuiltjes en een uitspringende bovenste lade. Grijs marmeren blad. XIXde eeuw.
Une commode en noyer sculpté à deux colonnes latérales et un tiroir supérieur saillant. Dessus de marbre gris. XIXème siècle.No longer availableDim. 87 x 117 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#269Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Interieur met palmiers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur avec palmiers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 200/240 -
#247Versace
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#104
Collage met Mona Lisa.
Collage avec Mona Lisa.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#90
Une chaîne en or jaune 18 carats et deux bracelets en or jaune 18 carats, un avec des coeurs.No longer availableDim. 9,74 gEstimate: € 300/350 -
#86
Een piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot.
Un piédestal en bois noir sculpté avec un dessus en marbre rond. Etagères tournantes sur deux niveaux, quatre pieds centraux.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#137
“Man met paard en kat”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd.
Homme avec cheval et chat . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 175/200 -
#356
Een gelakt houten kermispaardje. Klein letsel aan een oor.
Un cheval forain en bois peint. Blessure mineure à une oreille.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 60/80