#91‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#610Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#642Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.
A modern glass vase with a veiled pattern in the mass.No longer availableDim. 23 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#606Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#509D’Haese“Never give up - abstract met astronaut.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Never give up - abstract with astronaut.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 120 x 120 cmEstimate: € 400 / 600 -
#294SarreguéminesEen wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#683Een lot meerkleurig glaswerk, stijl jaren 50-60. o.a. Booms glas.
A lot of multi-coloured glassware, style 1950s-60s. including Booms glass.No longer availableEstimate: € 80 / 90 -
#187Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.
#571Boch Frères KeramisEen vaas van steengoed, gemerkt Charles Catteau.
A stoneware vase, marked Charles Catteau.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 250 / 300