#197Val Saint-LambertEen Val Saint-Lambert champagne karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal uit het begin van de jaren 1900.
A Val Saint-Lambert champagne decanter, cobalt blue and colorless crystal from the early 1900s.No longer availableDim. h 36 cm 1,8 kgEstimate: € 350 / 500 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met een brijanten met een gezamenlijk gewicht can +- van +- 0,50 ct. en een saffier van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with approximately 0.50 ct of diamonds and a 1 ct sapphire.No longer availableDim. 5,24 gEstimate: € 700 / 800 -
#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#281ValEen kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.
A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#154Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#37Een paar karaffen in geslepen kristal.
#369Gerard Cox Jr“Heidelandschap met graanschoven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Heath landscape with sheaves of grain". Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#451Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.
#239José Van GuchtPeriod: 1913-1980‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.
'Fishing boats ashore', a maritime watercolor signed Gucht lower right.No longer availableDim. h 46 x b 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#157Daniel George CollinsPeriod: 1899Een zilveren schaal op voet, gemerkt Sheffield, England, 1899 met als zilversmid Daniel George Collins. 390 gram.
A silver dish on foot, marked Sheffield, England, 1899, with silversmith Daniel George Collins. 390 grams.No longer availableDim. 11 x 26.5 x 20.5 cmEstimate: € 200 / 300