#38Verrekijker in lederen etui.
Jumelles dans l’étui en cuir.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#8Vier tegels van Delfts aardewerk met blauw-witte decors.
Quatre carreaux de Delft , décor bleu et blanc.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#589Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#674Marc VerstocktPeriod: 1930 - 2014“Compositie”. Een zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 61/100 en gedateerd ‘73 buiten de plaat.
”Composition”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 61/100, datée ‘73 hors planche.No longer availableDim. 45 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#410Een houten muziekstaander met gedraaide spijlen.
Un porte-musique en bois aux barres tournées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 60 / 100 -
#662D’HontPeriod: 1861 - 1941“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#394Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#425Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#797Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#472“Rat en haar jong”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Rat et raton”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#288Een groot bord van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen, vazen en vogels. Onderaan gemerkt.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor bleu sur blanc de fleurs, vases et oiseaux.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 140