#633Een varia lot van 5 Zuid-Amerikaanse artefacten, beeldjes en instrumenten uit aardewerk, been en steen.
A mixed lot of 5 South American artifacts, figurines, and instruments made of pottery, bone, and stone.No longer availableDim. H: 6-18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#395Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
#396Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
#683Unter Weiss BachEen lot van drie beeldjes in bircuit, gemerkt Unter Weiss Bach, made in GDR.
#22Een porseleinen sierbord met romantisch figuratief decor en vermelding “R. Charlotte”, vergulde rand en ornament. Verso gemerkt.
A porcelain decorative plate with romantic figurative decor and inscription "R. Charlotte", gilt edge and ornament. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#701BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#51Een vintage design, geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt, maker gesigneerd en genummer 203/280.
A vintage design, cut crystal vase. Marked at the bottom, signed by the maker, and numbered 203/280.No longer availableDim. 20 x Ø 21 cmEstimate: € 80 / 120