#309G. Lorenz“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669Een gesculpteerd massief houten beeld van een Chinese wijze. Schade aan de voet.
#140Een lang parelhalssnoer.
A long pearl necklace.No longer availableDim. L: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#121Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#352Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
A modern work, ink on paper, signed Zodiac Aquarius and dated February 1988.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#593Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
#103“Meisje met schoen”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet. Inscriptie “Hands on hips”, vermoedelijk naar Auguste Moreau.
"Girl with shoe." A bronze cast statue on a marble base. Inscription “Hands on hips,” likely after Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#617Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
An art nouveau bust of a young lady. Carries a sticker at the bottom with the inscription 'J. H. Haage & son, sculptors Rotterdam. Parts restored.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#671“2 Dalmatiërs”. Een paar porseleinen staffordshire craquellé beeldjes.
"2 Dalmatians". A pair of porcelain Staffordshire crackle figurines.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60