#347Een kunststoffen wandconsole. Naar de oudheid.
A plastic wall console. In the style of antiquity.No longer availableDim. h 59 x b 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#207Bormann, Munchen Mohr & Speyer, BerlinEen lot van 3, 19e eeuwse Pruisische officierssabels, waarvan 1 gemerkt “Mohr & Speyer, Berlin”, 1 gemerkt “Bormann, Munchen”, beiden met parelmoer gevest. En 1, onleesbaar gemerkt, met metalen schede. Allen met sporen van slijtage.
A lot of 3 19th-century Prussian officer sabers, including 1 marked "Mohr & Speyer, Berlin," 1 marked "Bormann, Munich," both with mother-of-pearl handles. And 1 with an illegible mark and a metal sheath. All showing signs of wear.No longer availableDim. 96 & 94 & 92 cmEstimate: € 200 / 300 -
#566Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#113DoyenEen vintage design kristalglazen tafellamp. Doyen Belgium Cristallerie.
A vintage design crystal glass table lamp. Doyen Belgium Cristallerie.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#306Hager WiesnerEen lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.
#615Een gegraveerd kristallen glasservies waaronder 10 champagne koepjes, 8 witte wijnglazen, 11 rode wijnglazen, 11 cognac glazen, 11 likeurglaasjes en 12 waterglazen.
An engraved crystal glassware set including 10 champagne coupes, 8 white wine glasses, 11 red wine glasses, 11 cognac glasses, 11 liqueur glasses, and 12 water glasses.No longer availableDim. 63 stuksEstimate: € 80 / 120 -
#52“Eglise à Zierickzée - Hollande”. Een kleurets op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#313Vileroy & BochEen 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
A 5-armed crystal candlestick. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 17 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
#62Charles Amand-DurandPeriod: 1831-1904“Naar Rembrandt”. Een kopergravure op papier. 19e eeuw. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 18/25 - B 173. Verso Fox certificaat.
"After Rembrandt". A copper engraving on paper. 19th century. Signed and numbered 18/25 - B 173 at the bottom outside the plate. Verso Fox certificate.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#93Een set vazen in gecraqueleerd aardewerk en bronzen voet in Art-Nouveau stijl. Onderaan gemerkt JBT 1906.
A set of vases in crackled earthenware with bronze base in Art Nouveau style. Marked JBT 1906 on the bottom.No longer availableDim. h 38,8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#452Een set van 3 Chinese panelen, pietra dura in speksteen met alledaagse taferelen.
A set of 3 Chinese panels, pietra dura in soapstone, depicting everyday scenes.No longer availableDim. 35.5 x 41 cmEstimate: € 120 / 180