#234Bauwens“Bloemenstillevens”. 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still lifes". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 & 33 x 25 cmEstimate: € 100 / 200 -
#61Val Saint LambertEen grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
#535Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten, saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds, sapphires, rubies, and emeralds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 7,70 g m: 55.Estimate: € 750 / 850 -
#55Val Saint Lambert“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
#291Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
#187Otto De BeulPeriod: 1845-1899“Le Faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd en gieterijstempel "C. Paternotte Fondeur Lembecq”. 19e eeuw.
"The Reaper." A patinated bronze sculpture. Signed at the bottom with foundry stamp "C. Paternotte Fondeur Lembecq". 19th century.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 500 / 700 -
#302Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
#109Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Moulin à Wemmel”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso getiteld en gesigneerd.
"Moulin à Wemmel". A painting, oil on canvas. Titled and signed on the back.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 150 / 250 -
#125Een set van 3 grote vintage luchters, staal en koper, met 12 lichtpunten elks afgewisseld door groene bladeren. 1 sokketje dient vervangen te worden.
#170Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met een spinel van +- 1,50 ct.
#341Een massief eiken doos met schuifdeksel, opgebouwd met oude gebeeldhouwde elementen.
#76Gio PontiPeriod: 1960’s“Leggera”. Een set van 2 stoelen ontworpen door Gio Ponti en gefabriceerd door Cassina. Italy ca. 1960. De beide zittingen zijn te herdoen. De Cassina stickers zijn niet meer aanwezig.
“Leggera”. A set of 2 chairs designed by Gio Ponti and manufactured by Cassina. Italy circa 1960. Both seats need to be redone. The Cassina stickers are no longer present.No longer availableDim. 83 x 42 x 43 cmEstimate: € 200 / 300