#655Een taxidermisch kapstok in eik met 4 everzwijnenpoten.
#551Een polychroom decoratief hout gesculpteerde beeldenreeks op sokkel. Voorstelling met 14 diverse figuren in ceremoniële optocht, vermoedelijk Bali/Indonesië.
A polychrome decorative wood carved statue series on pedestal. Depicting 14 various figures in ceremonial procession, presumably Bali/Indonesia.No longer availableDim. 39 x 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#340Een 18 kt geelgouden ring “toi et moi” bezet met twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en twee kleine briljantjes.
An 18kt yellow gold ring "toi et moi" set with two sapphires with a total weight of approximately 0.50 ct. and two small brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 2,44 g m: 52.Estimate: € 380 / 450 -
#71Een aardewerken dekselkan met Cyrano de Bergerac in het tafereel. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de dekselrand. Medio 19e eeuw.
#38Een vintage Duitse brandweerhelm, Tweede Wereldoorlog.
A vintage German firefighter helmet, WWII.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#271Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
#299Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.
#177Emile GalléEen lot van twee glaspasta vaasjes met natuurmotieven, beide gesigneerd Gallé. Vroeg 20ste eeuws.
A lot of two glass paste vases with natural motifs, both signed Gallé. Early 20th century.No longer availableDim. h 11.5 cmEstimate: € 400 / 500 -
"Abstract landscape." A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom.No longer availableDim. 10 x 20 cmEstimate: € 150 / 200