#206ChesterfieldEen set van 2 bruin lederen Chesterfield zetels, 3-en 2 zit.
#316Een vroeg 20ste eeuwse fruithouten boekenmolen in 2 niveaus op mobiel onderstel.
#525Een 18 kt geelgouden gedreven ring bezet met een koraal.
An 18 kt yellow gold carved ring set with coral.No longer availableDim. 5,47 g m: 55.Estimate: € 650 / 750 -
#636Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#271Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
#595Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 1 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 1 ct.No longer availableDim. 8,03 g m: 63.Estimate: € 1100 / 1300 -
#571Een paar cilindervormige, Chinees porseleinen bloempotten met floraal decor.
A pair of cylindrical, Chinese porcelain flower pots with floral decoration.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#219Een set art-deco boeksteunen met windhonden in bronsgepatineerd koper en zwart marmer.
A set of Art Deco bookends with greyhound figures in bronzed copper patina and black marble.No longer availableDim. h 29 x l 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#529Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#581Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration.No longer availableDim. 36,5 x Ø 17 cmEstimate: € 150 / 200 -
#601“Rattanakosin Boeddha”. Een brons gegoten verguld beeldje. Thailand.
"Rattanakosin Buddha". A bronze cast gilt statue. Thailand.No longer availableDim. 38,5 cmEstimate: € 120 / 180