#341Een massief eiken doos met schuifdeksel, opgebouwd met oude gebeeldhouwde elementen.
#661Een paar verguld metalen vintage beeldjes van kemphanen. Gemerkt in de vleugels “Made in Italy”.
A pair of gilded metal vintage figurines of fighting cocks. Marked "Made in Italy" on the wings.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153Aligi Sassu“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#72“Woluwé”. Een paneel met 3 schilderijtjes, olieverf op paneel. Verso getiteld en gedateerd. Toegeschreven aan Alexandre Tielens.
"Woluwé". A panel with 3 small paintings, oil on panel. Titled and dated on the reverse. Attributed to Alexandre Tielens.No longer availableDim. 40 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#358Een lot van vier Britse kepies bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#148Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
#145Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#593Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
#378Een lot van vier Franse kepies waaronder het vreemdelingenlegioen.
#104Robert ColotPeriod: 1927-1993“Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#416Een Art Deco rokerstafeltje met rond glazen blad en houten center. Bovenop een koperen asbak gemonteerd.
An Art Deco smoking table with a round glass top and wooden center. Mounted on top is a copper ashtray.No longer availableDim. 60 x Ø 60 cmEstimate: € 120 / 180