#360Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.
A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 120 / 180 -
#451Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
#17Nimy, BelgiqueEen keramieken art-nouveau jardinière met florale motieven gemerkt Nimy.
A ceramic Art Nouveau jardinière with floral motifs marked Nimy.No longer availableDim. h 21 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#368Een lot van 2 Franse Gendarmerie-officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
#470Tien langspeelplaten. *The Thelonious Monk Quintet, Zonder titel (Riverside 673024 Stereo), Duitsland 1969 (rec 1959). *The Yusef Lateef Quintet “The Sounds of Yusef” (Prestige MPS S3036, Stereo), Nederland 1966. *Charlie Byrd Trio, “Which Side are you on?” (Riverside 673029, Stereo), Duitsland (rec 1961). *Modern Jazz Quartet, “Concierto de Aranjuez” (Philips 840224 Stereo), Frankrijk 1964. Art Blakey & The Jazz Messengers, “Kyoto” (Riverside 673013), Duitsland 1968. *Swingle Singers, “Concerto(..)
Ten long-playing records. *The Thelonious Monk Quintet, Untitled (Riverside 673024 Stereo), Germany 1969 (rec 1959). *The Yusef Lateef Quintet "The Sounds of Yusef" (Prestige MPS S3036, Stereo), the Netherlands 1966. *Charlie Byrd Trio, "Which Side are you on?" (Riverside 673029, Stereo), Germany (rec 1961). *Modern Jazz Quartet, "Concierto de Aranjuez" (Philips 840224 Stereo), France 1964. Art Blakey & The Jazz Messengers, "Kyoto" (Riverside 673013), Germany 1968. *Swingle Singers, "Concerto d'(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#551Een polychroom decoratief hout gesculpteerde beeldenreeks op sokkel. Voorstelling met 14 diverse figuren in ceremoniële optocht, vermoedelijk Bali/Indonesië.
A polychrome decorative wood carved statue series on pedestal. Depicting 14 various figures in ceremonial procession, presumably Bali/Indonesia.No longer availableDim. 39 x 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#507Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 13 openingen.
A Chinese porcelain tulip vase with 13 openings.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
#385Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt yellow gold ring set with brilliants totaling approximately 0.14 ct. and rubies totaling approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 11,03 g m: 55.Estimate: € 1000 / 1200 -
#446Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#67Een verguld bronzen beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
#579HerizEen Iraans handgeknoopt Heriz tapijt.
An Iranian hand-knotted Heriz carpet.No longer availableDim. 300 x 192 cmEstimate: € 200 / 300