#638“Kattenkop”. Bolvormige wijnfles, zogenaamde kattenkop of buikfles, met slanke hals van groen glas, met diep ingetrokken ziel met zg. pontilmerk.
"Cat's head." Spherical wine bottle, known as cat's head or belly bottle, with slender neck made of green glass, with deep indented soul and so-called pontil mark.No longer availableDim. h 17.5 x Ø 13.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#29Een lot van 2 Duitse officierskepies.
A lot of 2 German officer's kepis.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 50 / 75 -
#358Een lot van vier Britse kepies bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
#126Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren. Nog op te meten.
#701BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom.No longer availableDim. 42 x 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#143L. Noirot“Poesie”. Vooraan getiteld. Bronzen buste van een jongedame, gesigneerd L. Noirot.
“Poesie”. Titled on front. Bronze bust of a young lady, signed L. Noirot.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#75Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
#396Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figural scenes in the carving.No longer availableDim. 54 x 101 x 58 cmEstimate: € 80 / 120