#660
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#501
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#756
Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.
Deux carpettes Mori en laine et coton. Nouées main dont une signée.No longer availableDim. 176 x 124 & 180 x 124 cmEstimate: € 50/80 -
#473
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#517
#506
#376
Een lot van 3 oosters wollen tapijten.
Un lot de trois tapis d’Orient.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#776
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#496
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#674
Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#46
Een lot van drie oosters wollen tapijten.
#753
#746
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol en katoen
#707Kelardasht
#736
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#456
#786
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.
#696
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 216 cmEstimate: € 80/120
#437
Grote vaas van Booms glas. Gesigneerd F. Merlin.
#567
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
#544Violeta Craciun
“Madonna’s”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#614
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#353
Een godslamp en een schotel van messing.
#172Gies CosynsPeriod: 1920-1997
#632
#333
#275
#185
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 30,15 gEstimate: € 1100/1200 -
#311
#624
“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)