#153Delvaux
Een lederen handtas met beschermhoes.
#46Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1014
Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.
#121
Lot van vijf schelpen en een koraal.
Lot de cinq coquilles et un corail.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#988
Gietijzeren deurbel getooid met een koe.
#943
Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 120
#562
‘Compositie’. gemengde techniek op papier. gesigneerd Ron Ekkelenkamp en gedateerd 1993 op de achterzijde.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Signée Ron Ekkelenkamp et datée 1993 au verso.No longer availableDim. 72 x67 cmEstimate: € 220 / 240 -
#799
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 40 / 60 -
#937
Twee oude maatbekers van blauw en wit Brussels aardewerk. Eén van een liter met opschrift ‘Kan’. Tinnen deksel manco. De andere een halve liter en XIXe eeuw.
#1095
#698
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct et de deux perles du Pacifique de 10,8 mm.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#1101
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#455Hamadan
Perzische wollen loper. Handgeknoopt. Slijtage.
#368
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#176
Een Duitse tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Einde XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes allemande en chêne sculpté. Fin XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#894Ogata GekkoPeriod: 1859-1920
“De gebroken bloempot”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Le pot à fleurs cassé.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 31 x 21 cmEstimate: € 50 / 80