Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier beeldjes van vogeltjes van meerkleurig biscuit van Capodimonte.

Een lot van vier beeldjes van vogeltjes van meerkleurig biscuit van Capodimonte.

Un lot de quatre statues représentant des oiseaux en biscuit de Capodimonte.
Dim. h: 10 - 18 cm
SKU: 2706170393.
Category: Biscuit.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #393
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #353

    Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een rococo terrine, een Romeinse buste, een vrouwenbuste, een meisje met boeken, een kannetje en twee putti met een kalf.

    Un lot d’objets en biscuit blanc monochrome comprenant une terrine Rococo, un buste romain, un buste de femme, une fille avec des livres, une verseuse et deux putti avec un veau.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #371
    Akita

    “Parula” & “Roodborstje”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Parula” & “Rouge-gorge”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #318

    Twee vogels van meerkleurig biscuit, waarbij de specht op houten sokkel. Gelimiteerde uitgaven van Capodimonte. De eerste met beschadiging aan de poot.

    Deux oiseaux en biscuit avec un pivert sur socle en bois. Edition limité Capodimonte. Un oiseaux aux dégâts aux pieds.
    No longer available
    Dim. h: 32 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347

    “Koppel met kroost”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. Italiaans werk.

    “ Couple et enfants”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base. Oeuvre Italienne.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #419

    Een madonna met kind en een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit. De eerste onder stolp.

    Vierge à l’enfant sous cloche et une représentation de la Sainte Famille en biscuit polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #38

    Een lot van vier verschillende groepjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de quatre groupes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #473

    Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.

    Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #331

    “Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.

    “Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #678

    Een kleine tamtam en rammelaar van gesculpteerd hout. D.R.Congo.

    Un petit tam-tam et un hochet en bois sculpté. D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #666

    Een gefineerde secretaire in Lodewijk XVI-stijl met onderaan twee paneeldeurtjes en een lade boven het klapblad.

    Secrétaire droite de style Louis XVI. Le dessous à deux portes pleines, le dessus avec abattant en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 141 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #247

    “La Prospérité couronne le Travail”. Beeld van zamac.

    “La prospérité couronne le travail”. Une statue en régule.
    No longer available
    Dim. H. 84 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en gekalibreerde robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de baguettes de rubis calibré ayant un poids total de ± 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #251

    Rechthoekige pendule van zwart marmer met inlegwerk.

    Une pendule rectangulaire en marbre noir, décor incrusté.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.

    Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #620

    Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.
    No longer available
    Dim. 96 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #147
    Potteau

    “Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.

    “Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516
    Chamseh

    Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 104 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #161
    Billes

    “Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.

    “Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #706

    Een kleine klapsecretaire met vier laden onder het klapblad.

    Un petit secrétaire à quatre tiroirs en dessous de la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #508

    Een lot van drie gesculpteerde houten figuren, resp. Mozambique, Nigeria & Tanzania.

    Un lot de trois figures en bois sculpté. Mozambique, Nigeria et Tanzanie.
    No longer available
    Dim. h: 62, 35 & 33 cm
    Estimate: € 90 / 110
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More