Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes foto-camera’s met vijf originele draagtassen:Karat, 2x Isolette, 2x Optima, 1x box. Met een aantal accesoires.
Agfa/Gevaert
Period: 1930 - 1970

Een lot van zes foto-camera’s met vijf originele draagtassen: Karat, 2x Isolette, 2x Optima, 1x box. Met een aantal accesoires.

Un lot de six caméras et cinq sacs assortis: Karat, 2x Isolette, 2x Optima 1x box.
SKU: 1906180477.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #477
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #309
    Gregoire

    “Visser op de oever”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Pêcheur sur la rive”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #350

    Een kruisje, een St-jacobsschelp met parel en een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Une croix, une coquille St-Jacques et perle et une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,61 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #826

    Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.

    Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 31 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #722
    Richard Baseleer

    “Marine”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Marine”. Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 24,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #263

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #190
    Delvaux, Bruxelles

    Een lederen halsjuweel. Met certificaat, stofhoes en origineel etui.

    Un bijou de cou en cuir. Avec certificat, étui et sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 130
  • #732
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Hoeve te Schilde”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    ”Fermette à Schilde”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #766

    Een eikenhouten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Petite table en chêne de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 90 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #250

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #419

    Drie Chinese glazen snuffbottles met verschillende decors. Allen gesigneerd.

    Trois flacons tabatières en verre avec décors divers. Signées.
    No longer available
    Dim. h: 7 & 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #751

    Een Chinese doos van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van parelmoer. Lichte beschadigingen.

    Une boîte chinoise en bois laqué noir avec incrustations en nacre. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 9 x 30 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #476

    Vierkante salontafel met latwerk en glazen blad. Japans werk, omstreeks 1900.

    Une table de salon carré avec une tablette en verre et bois en lattis. Travail japonaise, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 32 x 82 x 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More