Similar lots by type
-
#288
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 170/250 -
#97
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#138
Een zalfdoosje van Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
Boîte à onguent en porcelaine de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 160/180 -
#17
Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.
Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#77Auguste Moulin & Cie.
Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardwerk. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#243
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220/280 -
#61
Een schenkkan van meerkleurig Gouds aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Verseuse en faïence polychrome de Gouda à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een schotel van blauw en wit aardewerk met personages en een wapenschild in het decor.
Plat en faïence bleue et blanche décoré de personnages et d’un écusson.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 25/35 -
#133
Flesvaas met sang-de-boeufglazuur met gouden decoraties.
Gourde en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf et à décor doré.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 220/240 -
#48Slack & Brownlow, Manchester
Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.
Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/60 -
#387
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#63Henriot, Quimper
Een dienblad van meerkleurig aardewerk met een koppel in het decor. Gemerkt.
Plateau de service en faïence polychrome décoré de deux personnages. Avec marque.No longer availableDim. b: 49 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#389Edgard Heirman
“Oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Récolte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#264
Een lot originele navigatiekaarten voor kustwateren: - Gulfs of Pohai & Liaotung (1950) - Markhab to Sour (1952) - Gulf of Iskanderun to Markhab (1952) - Liao river and entrance (1949) - Kiaochow bay to Lai Chau bay (1952)
Un lot de cartes navales originales: - Gulfs of Pohai & Liaotung (1950) - Markhab to Sour (1952) - Gulf of Iskanderun to Markhab (1952) - Liao river and entrance (1949) - Kiaochow bay to Lai Chau bay (1952)No longer availableEstimate: € 40/50 -
#262
Een eikenhouten salontafel met smeedwerk tussen de poten.
Une table de salon en chêne et fer forgé entre les pieds de table.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 80/100 -
#124
Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.No longer availableDim. 395 x 257 cmEstimate: € 120/200 -
#57
Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.
Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 31 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#397
“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#399Maurice Stoelen
“Kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Poules". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#224
Thais wandtapijt met paillettes, borduurwerk en gouddraad. Voorstelling van knielende mensen bij een passerende stoet met dienaren en een hoogwaardigheidsbekleder op een olifant. Omlijst door 12 gestileerde leeuwen in uitsparingen.
Tapisserie aux paillettes, broderie et fil d’or. Représentant des personnages agenouillés devant une procession de servants et d’un dignitaire sur un éléphant. Entourés de douze lions stylisés dans des cartouches. Travail thaï.No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#254
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#343
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 60/100 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamant van ± 0,10 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct. et pendentif serti d'un diamant de +- 0,10 ct. et deux émeraudes ayant un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,57 gEstimate: € 550/650 -
#51
“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd ‘Cyabeo’(?).
"Amants". Une statue en régule patinée. Signée 'Cyabeo'.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/240