Other lots in this auction
-
#291
Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.
Un vieux képi de la gendarmerie belge. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#247Versace
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#100Baume & Mercier Genève
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. Quartz.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Quartz.No longer availableDim. bruto: 60 gEstimate: € 1400/1800 -
#232
Een bronzen hand in V-teken.
Une bronze main faisant le signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 70/100 -
#331Scailmont
Een vaas van amberkleurig glas naar ontwerp van Catteau. Gemerkt noch gesigneerd.
Un vase en verre ambré dessiné par Catteau. Ni marqué ni signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#276
Een boekenkast van gebeeldhouwd eikenhout met twee beglaasde deuren en een lade in de gordel. Zijdelings twee zuiltjes. Einde XIXde eeuw.
Une bibliothèque en chêne sculpté avec deux portes vitrées et un tiroir dans la ceinture. Deux petites colonnes sur le côté. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#398
Vier art nouveau vaasjes van glaspasta. Drie in de geest van Emile Gallé met apocrief merk en één in de geest van Loetz.
Quatre vases en pâte de verre art nouveau. Trois dans l'esprit d'Emile Gallé avec une marque apocryphe et un dans l'esprit de Loetz.No longer availableDim. H. 13 à 10 cmEstimate: € 50/80 -
#151
Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.
Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 500/600 -
#356
Een gelakt houten kermispaardje. Klein letsel aan een oor.
Un cheval forain en bois peint. Blessure mineure à une oreille.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 60/80 -
#171
“Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, naar een werk van Dimitri Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir, d'après une œuvre de Dimitri Chiparus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240 -
#184Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250/350 -
#256
Een ronde tafel met centrale vierpoot. Intarsia van diverse houtsoorten. Het blad ingelegd met stermotieven van ebbenhout en been. Ø 115 cm
Une table ronde à quatre pieds centraux. Intarsia de différents types de bois. Le plateau incrusté de motifs étoiles d'ébène et d'os. Ø 115 cmNo longer availableDim. h: 76 cm Ø 115 cmEstimate: € 200/300