Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.
Dim. h: 110 cm
SKU: 2710150665.
Category: Verlichting.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #665
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #691

    Twee lampen van donkergepatineerd metaal met glazen kappen in de geest van Tiffany.

    Deux lampes en métal à patine foncée aux abat-jour dans l’esprit de Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #461

    Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.

    Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #88

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #763

    Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 380
  • #163

    Een schemerlamp van meerkleurig porselein met koperen monturen in Lodewijk XV-stijl. Laat XIXde eeuw.

    Lampadaire en porcelaine polychrome aux montures en cuivre de style Louis XV. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 54 cm
    Estimate: € 300 / 380
  • #360

    Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.

    Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #451

    Een olielamp van meerkleurig Satsuma-aardewerk en geel koper.

    Lampe à huile en faïence polychrome de Satsuma et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.

    Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #28

    Een bureaulamp met een kap van glas in lood, versierd met een libel bij lelies. Naar de art nouveau.

    Lampe de bureau à abat-jour aux vitraux décoré d’une libellule et des fleurs de lys. Style art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.

    Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #602

    Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #764

    Een vierhoekige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne carrée à suspendre en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #202

    Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.

    Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #635

    Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.

    Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #13

    Een lampje in art deco inspiratie.

    Petite lampe d’inspiration art déco.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 45 / 50

Other lots in this auction

  • #342

    “Sir Baden Powell”. Zeefdruk naar een schilderij van Georges Blommaert (1920-2008) gedateerd 1953. Gesigneerd buiten de plaat in 2005 en authentificatie door Gerechtsdeurwaarder Jan Vindelinckx.

    “Sir Baden Powell”. Sérigraphie d’après un tableau par Georges Blommaert (1920-2008) daté 1953. Signée hors planche en 2005 et authentifiée par Huissier de Justice Jan Vindelinckx.
    No longer available
    Dim. Steinbach
    Estimate: € 20 / 30
  • #722

    Een topografische kaart van de stad Antwerpen uit 1581. Kopergravure.

    Carte topographique de la ville d’Anvers de 1581. Gravure sur cuivre.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    “De vagebond” en “spelende kinderen”. Drie groepen van Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt: Capodimonte.

    “Le vagabond” et “Enfants jouant”. Trois groupes en biscuit italien. Marque sous la base de Capodimonte.
    No longer available
    Dim. H. 16 en 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #600

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.

    Pendule murale frisonne dite “staartklok”. Décor peint à la main et cadran en cuivre. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #611

    Een theeblok van verpulverde zwarte thee en vroeger gebruikt als betaalmiddel.

    Balle de thé noir, anciennement utilisée comme argent.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 15
  • #378

    Buste van een man met tulband. Gips.

    Buste d’un homme au turban. Plâtre.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #322
    J. Borghgraef

    “Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1982.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #645
    R. Monroy

    Een lijst met drie kleine hoevezichtjes op paneel. Gesigneerd.

    Cadre contenant trois vues de fermes sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. Tot. 20 x 58,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    Een kaarsenpan van gedreven zilver met snuiter. 800‰. XIXe eeuw.

    Candélabre en argent repoussé. Poinçon de 800‰. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 153 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #219
    Jozef Mous
    Period: 1896 - 1986

    “De sleper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le remorqueur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #35

    Een lotje 18 karaats geel gouden hangers.

    Lot de pendentifs en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #575

    Een groot divers lot postzegels.

    Grand lot de timbres postes divers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More