#474Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Atelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#711
#124Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#178
Een zuil van gesculpteerd groen marmer in zeven onderdelen.
#37
Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
#253
Un crucifix en bois tourné, corpus et montures en argent. Sous cloche. Les montures de style baroque.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#15
Een halsketting van zoetwaterparels met bijpassende oorbellen. In etui.
#830
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
#787
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#357
Een paar appliques van Venetiaans glas.
Une paire d’appliques en verre vénitien.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#93
Een serie van zes gratenschaaltjes van sterling zilver. Binnenkant met blauw email. Twee iets kleiner dan de andere. Gemerkt: Sterling 925 AOM Tane Mexico. Enkele randschilfers.
Une série de six coupelles pour arêtes en argent Sterling. Intérieur en émail bleu. Deux un peu plus petit que les autres. Marque: Sterling 925 AOM Tane Mexico. Quelques éclats.No longer availableDim. 665,60 brutEstimate: € 65/100 -
#618
”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/150