#798Een lot van 18 verschillende tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 270 x 180 cmEstimate: € 30 / 50 -
#649“Haven”. Ingekleurde tekening. Draagt handtekening: Mastenbroek.
”Le Port”. Un dessin en couleurs. porte la signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#66Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
#382Val St. LambertEen driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#677Een porseleinen snuffbottle met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon en porcelaine polychrome, décor de personnages dans un paysage. Marque à la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#724Fons De Roeck“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421Een goeiendag of morgenster van hout en ijzer met dubbele kogel.
Un godendac en bois.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 45 / 60 -
#403Een paar messingen kandelaars. XIXe eeuw.
Deux chandeliers en laiton. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30