Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
Een mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
Een mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
John Warminck

Een mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.

Une pendule de table en acajou, style anglais. Avec clé.
Dim. h 29 cm
SKU: 2901190288.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #288
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #575

    “Twee meisje aan een portiek met bloeiende pioenen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In originele doos.

    ”Deux jeunes filles près d’un portillon et de pivoines”. Un groupe en jade sculptée sur socle en bois. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437

    “Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. Eerste druk. 1953.

    ”Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. 1953.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #428

    Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.

    Une lampe portée par un singe en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #727

    Een deels gepolychromeerde houten gans.

    Une oie en bois partiellement polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #597

    “Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #68

    Een bonbonnière en een vaas van Booms glas, waarbij één met meerkleurige en één met vergulde versieringen.

    Une bonbonnière et un vase en verre de Boom, décors polychromes et dorés.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #119

    “Kerk te Lissewege”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Eglise à Lissewege”. Techniques mixtes sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 77 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    “De vier gezichten.” Chinees bronzen hoofd.

    ”Les quatre visages”. Une tête en bronze chinoise.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #818

    Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.

    Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #624

    Een gestileerd zittend luipaard van donkergepatineerd brons.

    Un léopard en bronze stylisé.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #255

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen met bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.
    No longer available
    Dim. 2,38 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #630

    Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.

    Un vase en pâte de verre rouge style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 65 / 80
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More