#254“Plattelandsgezichten”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. 19e eeuws.
"Rural landscapes." A lot of 2 paintings, oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 20 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Christian DelvauxEen bruine taupe lederen geldbeugel in D vorm.
A brown taupe leather money pouch in D shape.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 160 / 200 -
#641Een Indonesisch houten gesculpteerde Dragon Flute uit Palisander.
#75Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.
#162Lucien Frank“Wandelaars bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wanderers at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#152Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#587Twee diverse spiegels.
Two diverse mirrors.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22J. Cornélis“Koedoe” en “Polospeler”. Twee houtskooltekeningen. Gesigneerd.
"Kudu" and "Polo Player". Two charcoal drawings. Signed.No longer availableDim. cmEstimate: € 25 / 30 -
A table lamp with a marble base and lightly gilded metal parts.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 40 / 60