#574Jozef Adriaan Callaerts“Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#343Een tafellamp met een lezende putto van kunsthars zittend op een rots.
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#681Een grote oude porseleinen vijzel met stamper afkomstig van een apotheek, kleine schilferschade en enkele haarlijnscheurtjes, onderaan genummerd 8.
A large antique porcelain mortar with pestle from a pharmacy, small chip damage and some hairline cracks, numbered 8 on the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#361Een oude scheepslamp in koper en rood glas, in oorspronkelijke staat.
An old ship lamp in copper and red glass, in its original condition.No longer availableDim. 30 x 22 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#219Jozef Adriaan Callaerts“Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#364‘Cathedrale d’Anvers’. Een ets op papier met zicht op de Onze Lieve Vrouwetoren, rechts onder gesigneerd.
"Cathedral of Antwerp". An etching on paper depicting a view of the Our Lady's Tower, signed in the lower right corner.No longer availableDim. h 45 x b 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Eén wit en één geelgouden ketting 18 kt met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
“Still life with roses and a Chinese vase”. Oil on canvas. Signed bottom left.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200