#580Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en pink tourmaline met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#611Bronzen Shiva. Indonesië.
Bronze Shiva. Indonesia.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#242Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 64,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#375Een lot van 2 Roskopf zakhorloges waarvan 1 met haarlijnscheurtjes in de wijzerplaat, de 2de mist zijn wijzers en glas.
#87Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#414‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#124Cor Van Reken“Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#451Kinkozan SatsumaEen paar Japans porseleinen Kinkozan Satsuma vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt. Meiji periode.
A pair of Japanese porcelain Kinkozan Satsuma vases with floral decoration. Marked on the bottom. Meiji period.No longer availableDim. 31 x Ø15cmEstimate: € 200 / 300 -
A porcelain table lamp with floral decoration and a gilded base.No longer availableDim. 57cmEstimate: € 120 / 180