#447Bronzen ruitersbeeldje. Tsjaad.
Bronze equestrian figurine. Chad.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#309Francis Dekoninck‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.
#149André DendalPeriod: 1901-1979“Stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#379Leo CleymansPeriod: °1937‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.
#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#94Jozef Tilleux“Binnenvaart.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1928.
"Inland shipping." Oil on canvas. Signed. Dated 1928.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#648Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
#249Walter Arras“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 X 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#66Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#503Een kubistisch bronzen beeld met monogram. In de geest van Zadkine.
A cubist bronze sculpture with monogram. In the spirit of Zadkine.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 2400 / 2500 -
#177Een Oud-Romeins bronzen beeldje met vermoedelijke afbeelding van de godheid Mars.
An ancient Roman bronze figurine depicting the deity Mars.No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 150 / 250