#328Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.
#68Een tinnen jardinière met rozen in bas-reliëf en kobaltblauwe schaal.
A pewter jardiniere with rose bas-relief and cobalt blue dish.No longer availableDim. 10,5 x 39cmEstimate: € 60 / 80 -
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#621Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.
#153‘Dante’. Een beeld van gebeeldhouwd albast, deels gepatineerd, op marmeren voetstuk.
'Dante'. A sculpture made of carved alabaster, partially patinated, on a marble pedestal.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#675Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.
#646Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.
A hand-knotted carpet, restored and treated.No longer availableDim. 236 x124Estimate: € 40 / 60