#63Wiskemann, BruxellesEen verzilverd bestekdoos gemerkt Wiskemann, bestaande uit 12 lepels en 12 vorken, bijgevoegd 6 en 2 koffielepeltjes.
A silver-plated cutlery set by Wiskemann, consisting of 12 spoons and 12 forks, accompanied by 6 and 2 coffee spoons.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#146ImexcotraEen vintage boekenkast van het merk Imexcotra uit Aalst.
A vintage bookcase by Imexcotra from Aalst.No longer availableDim. 155 x 100 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#406Een Art Deco bijzettafeltje uit hout met spiegelglas bekleed. Geëtste tekening in voet.
An Art Deco side table made of wood and covered with mirrored glass. Etched drawing on the base.No longer availableDim. 67 x 48 x 43Estimate: € 100 / 150 -
#1Een beeld van een uil in gegoten kunststof, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte.
A cast plastic owl sculpture by Guiseppe Armani for Capo Di Monte.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Een set van 2 staande lampen met een zware koperkleurige voet.
#207Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.
#62Rita Calluy“Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Still life with pumpkin." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#641Een Indonesisch houten gesculpteerde Dragon Flute uit Palisander.
#124Cor Van Reken“Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
"Winter landscapes". A lot of 2 lithographs on paper, after Albert Saverijs by Roger Hebbelinck. Signed and numbered 307/350 & 262/350 outside the plate.No longer availableDim. 51 x 61cmEstimate: € 60 / 80