#239Jan BosschaertEen portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.
#65Een Grieks bronzen, museum replica, beeldje van de godin Minerva.
A Greek bronze museum replica statue of the goddess Minerva.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 75 / 125 -
#515Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
#374Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Mangin Charles.
"Hunting still life." Oil on panel. Signed by Mangin Charles.No longer availableDim. 57 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#531Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XVIIde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 17th century.No longer availableDim. H.23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#472Keith Haring Foundation“Pop Shop IV”. Een zeefdruk op papier. In de plaat gesigneerd met inkt-en droogstempel. Genummerd 85/150.
"Pop Shop IV". A screen print on paper. Signed with ink and dry stamp in the plate. Numbered 85/150.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 180 / 220 -
#402P. MadisonEen groot abstract schilderij, olieverf op doek, getekend P. Madison.
A large abstract painting, oil on canvas, signed P. Madison.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80 / 120