#475Een bloempot van Chinees porselein.
#323Een porseleinen tête-à-tête, ca 1900 bestaande uit een theekannetje, melk- en suikerpot, 2 tassen met ondertas en een dienblaadje.
#108Een uit pitch-pine hout en metaal vervaardigde poppen-of kinderwagen.
#232Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Boer met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm with horse and cart". Oil paint on canvas. Signed.No longer availableDim. 44 x 71 cmEstimate: € 180 / 240 -
#510Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
#500Een 18 K geelgouden ring bezet met een koraal cabochon.
An 18K yellow gold ring set with a coral cabochon.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250 / 300 -
#128Grés KeramisEen aardewerken art nouveau vaas met polychroom decor. Catteau decor 643 vorm 897. Kleine bakfout onderaan.
An earthenware Art Nouveau vase with polychrome decoration. Catteau decor 643 shape 897. Small firing flaw at the bottom.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#441“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
#319J. Cornélis“Drie elegante portretten van jonge dames”. Aquarellen op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.
"Three elegant portraits of young ladies". Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century.No longer availableDim. cmEstimate: € 60 / 80