#621Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Een van 3 Keltisch bronzen bijlkoppen, waarvan 1 met dopsleutel, type Armoricaans. Vermoedelijk 1350 – 1150 v.Chr.
One of three Celtic bronze axe heads, one of which has a spanner, Armorican type. Presumably 1350 - 1150 BC.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 200 / 300 -
#242Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 64,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#677Een oude vilten buishoed in zijn originele doos, Chr. Händel, Bayreuth.
#153‘Dante’. Een beeld van gebeeldhouwd albast, deels gepatineerd, op marmeren voetstuk.
'Dante'. A sculpture made of carved alabaster, partially patinated, on a marble pedestal.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#168Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#228Val Saint-LambertEen kratervaas “Achille” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Een model van Charles Graffart.
A crater vase "Achille" made of cut crystal, colored red throughout. Marked on the bottom. A model by Charles Graffart.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#237Christian DelvauxEen lichtblauwe geldbeugel van crispy leder.
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
An 18 K white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 350 / 400