#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
#465Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 365 x 228 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
#322J. Cornélis“VIer elegante portretten van jonge dames”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.Twee niet ingelijst.
#293Twee kleine iconen met de H. Maagd. Rusland, XIXde eeuw.
Two small icons of the Virgin Mary. Russia, 19th century.No longer availableDim. 18 x 15 & 9 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#502Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 100 / 140 -
#561Een bronzen beeld van een beer op een marmeren voet.
Bronz sculpture of a bear. On a marble base.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 220 / 240 -
A Kirman Royal carpet with an exceptionally high knot density, featuring a blossom design.No longer availableDim. 423 x 300 cmEstimate: € 400 / 600 -
#616Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 196 x 127cm & 143 x 99cmEstimate: € 60 / 80