#377Een lot van 13 Aziatisch houten dwars -en blokfluiten. Diverse houtsoorten.
A lot of 13 Asian wooden transverse and block flutes. Various types of wood.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#512Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
#99Herman Van Den Berghe‘Vaargeul te Oostende’, olieverf op doek, gesigneerd Herman V. D. Berghe.
"Shipping Lane in Ostend", oil on canvas, signed Herman V. D. Berghe.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#480Een 18 K geelgouden ring bezet met een pink saffier van +- 0,65 ct.
An 18K yellow gold ring set with a pink sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 400 / 500 -
#683Een stuk blauw koraal, ooit onderdeel van een vintage lamp geweest.
A piece of blue coral, once part of a vintage lamp.No longer availableDim. 23 x 24 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
#692Limoges FranceEen porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
A porcelain dinner set with flower motif, marked DRB Limoges France, consisting of: 8 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 12 saucers, 10 cups, 2 serving dishes, 2 bowls, 1 milk jug, and 1 sugar bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#646Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.
#543Vaas van blauw en wit Chinees porselein.
Blue and white porcelain vase. Chinese work.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 320 / 360