#698Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
#330Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.
#555Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#13Een messingen inktstel met saterhoofd.
#540Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. HVS1 en HSI1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.86 ct. HVS1 and HSI1.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 1200 / 300 -
#681Een grote oude porseleinen vijzel met stamper afkomstig van een apotheek, kleine schilferschade en enkele haarlijnscheurtjes, onderaan genummerd 8.
A large antique porcelain mortar with pestle from a pharmacy, small chip damage and some hairline cracks, numbered 8 on the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#188Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en “PU”.
A large vase "Teniers" made of cut crystal, with a green tint. Marked at the bottom and with "PU".No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#81“Straffordshire”. Een lot van vier paar hondjes. Begin 20ste eeuw.
"Staffordshire". A lot of four pairs of dogs. Early 20th century.No longer availableDim. 12,5 en 10 cmEstimate: € 110 / 130