#505XenEen halssnoer van vijf rijen staal met hanger en bijpassende oorbellen van staal bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van, +- 0,30 ct. In originele doos.
A necklace with five rows of steel and a pendant, accompanied by matching steel earrings, adorned with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. In its original box.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#295Beukenhouten schildersezel.
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#273Lladro‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.
'Jolie', a Lladro figurine, model number 5210 in its original packaging.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#309Julien Severin“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#407Een masker van gesculpteerd hout met sporen van beschildering. Bobo, Burkina-Faso.
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#388“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
A lot of 2 table lamps with copper base, made from tap handle grips.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 40 / 60