#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#528Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a kneeling woman. West African craftsmanship.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#240Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#342“Collage met roze achtergrond.” Collage op papier. Lijst beschadigd.
#122‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
#533Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#364“Abstract wezen.” Sculptuur, herstelde poot. Draagt handtekening achteraan.
"Abstract creature." Sculpture, restored leg. Bears signature on the back.No longer availableDim. 28 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
A colorful enamel bracelet. With original pouch.No longer availableEstimate: € 400 / 450