#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#345Een lot van 30 kristallen glazen van Val Saint Lambert, 23 wijnglazen en 7 champagnefluiten.
A lot of 30 crystal glasses by Val Saint Lambert, including 23 wine glasses and 7 champagne flutes.No longer availableDim. h 12.5 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#250Poncet - FaguetEen 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold watch with an 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 45,35 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 180 x 63cmEstimate: € 25 / 50