#537Aristide De Ranieri
Een bronzen beeld van een meisje. Draagt een handtekening. Postume geut.
A bronze statue of a girl. Bears a signature. Posthumous cast.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 1300/1500 -
#261
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50/70 -
#249
Een glas in loodraam met floraal en kerkelijk decor.
#366
Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableDim. 80 x 106cmEstimate: € 90/120 -
#161Anton Nelson
“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#664Wuba Warmink
Een houten tafelklokje met metaal en koperen interieur. Gemerkt in de wijzerplaat en binnenin.
#693Sellmann, Weiden
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
#287Lladro
‘Picture perfect’, een Lladro beeld, modelnr 7612 in originele verpakking.
#319
Een Regina Darla Gouda vaas, ontwerp door Steef Boers, modelnr 438.
A Regina Darla Gouda vase, designed by Steef Boers, model number 438.No longer availableDim. h 27 x Ø 17 cmEstimate: € 30/50 -
#19O. Vernet
#53
Een lot tinnen voorwerpen.
A lot of pewter.No longer availableDim. 15kgEstimate: € 150/200 -
#172Frans Van Tongerloo