#243RavensteinEen messenset met porseleinen heften en houder. Floraal decor. Onderaan gemerkt. Lemetten gemerkt Stahl Bronce.
A knife set with porcelain handles and holder. Floral decoration. Marked at the bottom. Blades marked Stahl Bronce.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 60 / 100 -
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#296Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
#354Een kleurloos kristallen vaas onderaan gemerkt Val Saint Lambert, draagt eveneens een merksticker. Vertoond kleine schilferschade aan de bovenrand.
#317Een kristallen kelkvaasje, groen en kleurloos, met een zeer kleine schilferschade.
A crystal chalice vase, green and colorless, with very minor flake damage.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
#681Lladro‘First Ballet’, een Lladro beeld, modelnr 5714 in originele verpakking.
"First Ballet," a Lladro figurine, model number 5714, in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
#658Een moderne design vaas in meerkleurig glaspasta.
#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
A 19th-century print book made of Italian leather with significant wear.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 30 / 40