Similar lots by type
-
#633
“Wijze” & “Boeddha van voorspoed”. Een paar beelden van gesculpteerd Chinees hout.
“Sage” & “Bouddha de prospérité”. Deux statues en bois sculpté chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#641
Een beeld van gesculpteerd houten beeld. Songye, D.R.Congo.
Sculpture en bois sculpté. Songye, D.R.Congo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#567
Een Afrikaans moederschapsbeeldje van gesculpteerd ivoor. Yombe, D.R.Congo. Omstreeks 1900.
Statuette de maternité en ivoire sculpté. Yombé, D.R.Congo. Vers 1900.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 150 / 180 -
#546
Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.
Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.No longer availableDim. b: 129 cmEstimate: € 500 / 550
Other lots in this auction
-
#22Joseph RénisPeriod: 1879-1954
“De processie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“La procession”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#273
Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204
“Offerdame”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Abdu Azziz.
“Dame aux offrandes”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: Abdu Azziz.No longer availableDim. 69 x 43 cmEstimate: € 400 / 600 -
#47Val St. Lambert
Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
Cendrier hexagonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 20 / 25 -
#318Daum, France
Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.
Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#634de Kat
“Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#78
Een waterschaaltje van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met dieren en personages. Spaans werk.
Une coupelle à eau en faïence polychrome, décor de personnages et animaux. Oeuvre espagnole.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55 / 65 -
#100
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,76 ct. en kleine briljantjes. Met I.G.I. certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie d’un solitaire de ± 0,76 ct. et des petit brillants. Avec certificat I.G.I.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 3000 / 3500 -
#285
Een 18 karaats geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une demi alliance américaine en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 450 / 550 -
#465
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#545
Lot boeken bestaande uit:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Lederen rug. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Goede staat, hier en daar vochtletsels.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gr(..)
Lot de livres comprenant:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Dos cuir. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Bon état, quelques taches d’humidité.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gravure(..)No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#696
Twee gravures: Nico Ryckemans naar Rubens “De aanbidding der Wijzen” . Paulus Pontius naar Rubens “Pinksteren, Animis illabere Nostris” 1627.
Deux gravures: Nico Ryckemans d’après Rubens “L’Adoration des Mages” .Paulus Pontius d’après Rubens “Pinksteren, Animis illabere Nostris” 1627.No longer availableDim. 59 x 45 cmEstimate: € 100 / 120