#516Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#217Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#406Stefano GiovannoniEen design barstoel uit ABS kunststof en verchroomd staal, in hoogte verstelbaar. Model “Bombo stool”, gemerkt Magis, ontwerp door Stefano Giovannoni.
A design bar chair made of ABS plastic and chromed steel, adjustable in height. Model “Bombo stool”, marked Magis, design by Stefano Giovannoni.No longer availableDim. 85 x 44cmEstimate: € 150 / 200 -
#512Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#596Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
“Magpie” , oil on panel, illegibly signed , dated 48 .No longer availableDim. h 50 x l 60 cmEstimate: € 120 / 200