#96Een eikenhouten sideboard in Jacobean stijl met 3 laden en plateau onderaan. Authentieke elementen.
An oak sideboard in Jacobean style with 3 drawers and a plateau at the bottom. Authentic elements.No longer availableDim. 81 x 177 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.
A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.No longer availableDim. 161 x 208 cmEstimate: € 80 / 120 -
#433Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Olifant”. Een Art Deco beeld van geglazuurd keramiek, gemerkt “Cerabelga” en gesigneerd.
#421Een lot van 3 uit jade gesculpteerde snuisterijen.
A lot of 3 trinkets sculpted from jade.No longer availableEstimate: € 125 / 150 -
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#509D’Haese“Never give up - abstract met astronaut.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Never give up - abstract with astronaut.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 120 x 120 cmEstimate: € 400 / 600 -
#686Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
#490Mont BlancEen zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
#294SarreguéminesEen wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#46Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.
#363Karlov SvobodaEen lot van 2 kristallen olifantjes met blauw en rood in de massa. Gemerkt.
#403Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.
A large Chinese porcelain lidded vase. Family rose decor.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 50 / 80