#125Yves Saint LaurentEen Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525 / 575 -
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#613Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#274“L’érection de la croix.” & “La descente de croix.” een paar 19de eeuwse gravures naar P.P. Rubens.
“L'érection de la croix.” & “La descente de croix.” a few 19th century engravings after PP Rubens.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#261Een Tiffany tafellamp in de art-deco stijl met een pierrot met accordeon op de voet.
#91‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#491Betty WachsstockEen bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .
A bronze sculpture of 2 ladies sitting back to back and signed B. Wachsstoch '89, 3/7.No longer availableDim. 22 x 51 x 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#15Val Saint-LambertEen kristallen vaas rood gekleurd in de massa.
#63Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
An early 20th century polychrome wooden console.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
A lot of 6 colored glasses and a carafe.No longer availableEstimate: € 60 / 80