#201Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#407Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.
A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#214W.O. Johann“Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#662Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#664Een Engelse stijl wortelhouten klaptafeltje.
A walnut folding table. English work.No longer availableDim. 51 x 62 x 51cmEstimate: € 80 / 100 -
#152Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#470Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en tourmalijn en amethist.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and tourmaline and amethyst.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#692Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#414“Abstract met raster.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Abstract with grid.” Mixed technique. Bears signature.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 160 / 220 -
#563Een lot bestaande uit een aardewerken kom, een gemerkt celadon schaaltje en een porseleinen blauw en wit bord, gemerkt onderaan en aan de voorkant.
A lot consisting of an earthenware bowl, a marked celadon dish and a porcelain blue and white plate, marked on the bottom and on the front.No longer availableDim. Ø +- 15-17 cmEstimate: € 60 / 80