#380Een paar oorbellen bezet met twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een hangertje bezet met een parel beiden van 14 karaats geelgoud.
#648Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#72Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Dorpslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village landscape.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#301Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#685Een Perzisch wollen tapijt met sporen van slijtage.
#6Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
#212Felix Eyskens“Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with draft horses.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#400Een 18 karaats witgouden ring bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.30 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#576Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A pair of sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 92 x 67 x 58cmEstimate: € 50 / 100