#247“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
“L'Accolade” Bronze sculpture with two horses. AFter PJ Mene.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 200 / 260 -
#46Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.
#429“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
“Abstract with rose.” Screen printing. EANo longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#56Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225 -
#106Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
#199Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
#259Lode Van VaernewijckEen lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#627Een luchtbuks gefabriceerd door J Van Cauwenberg , Anvers , vroeg 20ste eeuws .
An air rifle manufactured by J Van Cauwenberg, Anvers, early 20th century.No longer availableDim. l 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
A set of 2 old frames with woven images of Antwerp, circa 1920.No longer availableDim. h 21 x l 32 cmEstimate: € 60 / 80