#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#374“Abstract stilleven met fles.” Gemengde techniek op board. Draagt handtekening.
“Abstract still life with bottle.” Mixed technique on board. Bears signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 220 / 280 -
#609“Boerderij met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd, mogelijk “A. Buls”
#279Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
A mirror with a silver rim. Marked English silver.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
#182Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.
#616Een wit en zwart marmeren zuil.
#603HutschenreutherEen beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .
A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.No longer availableDim. 35 x 33 x 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#37Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#643Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
#625Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
A heavy green bowl by Val Saint Lambert from the 1960s.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 75 / 100