#331Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.
#565BidjarEen handgeknoopte Perzische loper.
#95Brunello CucinelliEen lederen tasje met bijhorende stofhoes, gemerkt “Brunello Cucinelli”. Lichte gebruikssporen.
A leather bag with matching dust cover, marked "Brunello Cucinelli". Light signs of use.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#278Rik Delrue Royal Boch“Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.
“Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.
#633Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
#460PandoraEen Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#9Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.
Lot of five engravings treating artisans : De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Wigemaaker, De Candlemaker, De Schaatemaaker. As well as Gheboden ende uyt-gheroep bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25 septembre 1687 (treating public sales - stuck on thicker paper). City secretary A.Van Valckenisse followed his father at this post.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#62Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Zelfportret met hoed en bril.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘41.
“Self-portrait with hat and glasses.” Oil on canvas. Signed. Dated '41.No longer availableDim. 37 x 33 cmEstimate: € 80 / 120