#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#541Een gebronzeerde mannelijke torso .
A bronzed male torso.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#375Een Aziatische gesp, verzilverd bezet met een halfedelsteen. Turkoois.
An Asian buckle, silver plated with a semi-precious stone. Turquoise.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#527Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.
#585Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
#700Kohn, WenenEen lot van 4 zwart, 2 bruin en 2 wit gelakte stoelen met rieten zitvlak. Waarbij enkele onderaan gemerkt “Jacob & Josef Kohn”.
Lot consisting of 4 black, 2 brown and 2 white chairs with wicker seats. Some of them marked Jacob & Josef Kohn.No longer availableDim. 90 x 44cmEstimate: € 80 / 90 -
#434Dordevic Miodrag“Lijnenspel.” Litho, genummerd 14/60. Buiten de plaat gesigneerd. Bijgevoegd attest Kunstgalerij Antoon van Dyck (12/1983).
“Line art.” Lithograph, numbered 14/60. Signed outside the plate. Attached certificate Art Gallery Antoon van Dyck (12/1983).No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 60 / 140 -
#670Een gevarieerd lot van 5 stoelen met gestoffeerde zitting en 1 met rieten bekleding.
#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160