#63Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
An early 20th century polychrome wooden console.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#484Paul Tuerlinckx“Hoofd van Christus.” Olieverf op doek, op board. Gesigneerd.
#547Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#187Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.
#555KaradjaHandgeknoopt wollen loper.
#560Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en lapis lazulli.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct and lapis lazulli.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 700 / 800 -
#109V. Apner“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#405J.W.Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
#701Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)No longer availableDim. 105 x 170 x 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#637Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#413Een lot van 2 Chinees porseleinen borden.
A lot of 2 Chinese porcelain plates.No longer availableDim. Ø34cmEstimate: € 40 / 60