#447LubaEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#192Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø79cmEstimate: € 150 / 200 -
#75DelvauxEen Delvaux tasje “mini Brillant” in oranje leder, kan crossover gedragen worden.
A Delvaux bag “mini Brillant” in orange leather, can be worn crossover.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#637Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#295Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#364“Portret van een Cairn Terrier.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.B. Gedateerd 1908.
#7Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
A lot of 5 comics, Tintin, hardcover.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
A blue and white Chinese porcelain dish with Wanli decor.No longer availableDim. Ø18cmEstimate: € 200 / 300