#640WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#578Een lot van 3 grote recente Imari borden en 1 Arabisch Chinese stijl bord.
A lot of 3 large recent Imari plates and 1 Arabic Chinese style plate.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#528MuranoEen Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
A Murano vase with various colors in the mass.No longer availableDim. 30 x Ø15cmEstimate: € 100 / 150 -
#460PandoraEen Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#395Een Chinees porseleinen theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
#358KarlsbaderEen porseleinen mokkaservies. Compleet voor 6 personen.
A porcelain mocha service. Complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#565BidjarEen handgeknoopte Perzische loper.
#270Een 18 karaats witgouden schakelketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
#701Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#293Vijf diverse vazen van blauw en wit aardewerk, waarvan 4 met Engels registratiemerk in reliëf. En 1 dekselvaas gemerkt Delft.
Five various vases of blue and white earthenware, of which 4 with embossed English registration mark. And 1 lidded vase marked Delft.No longer availableDim. H. 37 à 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477Een Afrikaans masker van de Dan stam uit Zuid Liberia, vroeg XXste eeuws.
An African mask of the Dan tribe of South Liberia, early 20th century.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 120