Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat 19de eeuw.
Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat 19de eeuw.

Een Ottomaans vuursteenpistool met koperen decoratie. Laat XIXde eeuw.

An Ottoman flintlock pistol with copper decoration. Late 19th century.
Dim. l 53 cm
SKU: 2305230471.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #471
Estimate: € 360 / 420
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #433
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “Olifant”. Een Art Deco beeld van geglazuurd keramiek, gemerkt “Cerabelga” en gesigneerd.

    "Elephant". An Art Deco sculpture in glazed ceramic, marked "Cerabelga" and signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 63cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #189

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Louis Vuitton

    Een vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.

    A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.
    No longer available
    Dim. 11 x 8cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #42

    Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.

    A carved wooden panel with a scantily clad lady with a wine jug.
    No longer available
    Dim. 44 x 22cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #642

    Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.

    A modern glass vase with a veiled pattern in the mass.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Hergé

    Les Avontures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.

    Les Avontures de Tintin. “Le Lotus Blue”. hard cover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 65
  • #243

    Een bronzen tuinornament.

    A bronze garden ornament.
    No longer available
    Dim. h 29 x b 29 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #572
    Luc Goossens

    “Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    “Still life of colander and wooden head”. Oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 38cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #108

    Een doos met zilver visbestek bestek bestaande uit twee serveerstukken en resp. 12 vismessen en vorken. Nederlandse keur, 2de gehalte. Makers merk N.V. Zilverfabriek Voorschoten.

    A box of silver fish cutlery consisting of two serving pieces and resp. 12 fish knives and forks. Dutch hallmark, 2nd title. Maker’s mark N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
    No longer available
    Dim. 1425 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #3
    Capodimonte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes van cherubijnen met instrumenten. Onderaan gemerkt.

    A lot of 4 Capodimonte figurines of cherubs with instruments. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Een vermoedelijk XVIIIde eeuws bronzen beeldje van een putti met Aulos instrument.

    A presumably 18th century bronze statuette of a puti with an Aulos instrument.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #389

    “Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.

    “Abstract with planes.” Oil on canvas. Wears monogram.
    No longer available
    Dim. 39 x 58 cm
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More