#469“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#544Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#594Paul Tuerlinckx“Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#108Een doos met zilver visbestek bestek bestaande uit twee serveerstukken en resp. 12 vismessen en vorken. Nederlandse keur, 2de gehalte. Makers merk N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
A box of silver fish cutlery consisting of two serving pieces and resp. 12 fish knives and forks. Dutch hallmark, 2nd title. Maker’s mark N.V. Zilverfabriek Voorschoten.No longer availableDim. 1425 gEstimate: € 600 / 700 -
#144Edgard Farasyn“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#621Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#411Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#357Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl in Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. h 5,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#436Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#576Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A pair of sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 92 x 67 x 58cmEstimate: € 50 / 100