#62Bonnevall
“Zicht vanuit een raam. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue par une fenêtre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#552
“Stilleven met kruik.” Aquarel op papier. Draagt een handtekening: “Kees Verwij ‘72”.
”Nature morte, cruche”. Aquarelle sur papier. porte une signature: ‘Kees Verwij ‘72’.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#205Longines
#350
#422Edouard MesensPeriod: 1903-1971
“Golgotha”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Golgotha”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#532
“Clown.” Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Jan van Heel.
#182Dekker
“Zicht op de Zuiderzee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur Zuiderzee”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 78 cmEstimate: € 300 / 500 -
#668
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#554
“Parijse burleske.” Aquarel op papier.
”Burlesque, Paris”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#777
“Marilyn in woorden, foto’s en muziek” . R. Havers en R. Evans. Atrium, 2011.
”Marilyn in woorden, foto’s en muziek”. R. Havers et R. Evans. Atrium, 2011.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#84André Bogaerts
“Winters dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale du village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#71
Een paar twee-armige appliques.
Une paire d’appliques à deux bras.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30