#92Casimir HeymansEen lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.
A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.No longer availableDim. 37 x 33 cm (tekening)Estimate: € 120 / 180 -
#413Een paar balustervaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en druivenranken. Chinees werk.
A pair of cloisonné on copper baluster vases. Decorated with blossoms and grapevines. Chinese work.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 75 / 100 -
#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#617Een Afrikaans terracotta vaasje en een ritueel flesje, Mumbila.
#181Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
#401“Yokode Kyusu”. Een lot van 2 Japans blauw-wit porseleinen theekannetjes met steel, waarvan 1 met barstlijn onderaan. XIXde eeuws.
"Yokode Kyusu". A lot of 2 Japanese blue and white porcelain tea pots with handles, one with a crack at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 11cmEstimate: € 60 / 80 -
#411Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
#445Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120