Other lots in this auction
-
#147Jean De RoncourtEen art-deco beeld van een krijger met speer in zamak, gesigneerd op de marmeren voet J. De Roncourt.
An Art Deco sculpture of a warrior with spear in zamak, signed on the marble base J. De Roncourt.No longer availableDim. h 56 x l 90 x b 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#186Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.
A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.No longer availableDim. h 60 x Ø 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Herman Brood‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.
'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.No longer availableDim. 14,5 x 10,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#322Albert De VreePeriod: °1942‘Hoeve Vloebergs Berchem’, een ets op papier door Albert De Vree, 8/100, getekend binnen en buiten de plaat en gedateerd 1979.
'Farm Vloebergs Berchem', an etching on paper by Albert De Vree, 8/100, signed inside and outside the plate and dated 1979.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
A faceted crystal posy holder.No longer availableDim. 17 x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Cows by the River". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 250 / 350 -
#480Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.30 ct in total and emeralds weighing approximately 2 ct in total.No longer availableDim. 13,88 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#398Een Chinees porseleinen waterdruppelaar en penseelhoudertje. XIXde eeuws.
A Chinese porcelain waterdropper and brush holder. 19th century.No longer availableDim. 7cmEstimate: € 60 / 80 -
#54“Strandzicht”. Een aquarel op papier, onderaan onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1997.
"Beach view". A watercolor on paper, vaguely signed at the bottom, dated 1997.No longer availableDim. 26 x 39,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#130Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,44 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.44 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#541Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.
"Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.No longer availableDim. 74 x 275 x 100 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#2Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“The judgment of Paris after Lucas Cranach”. Engraving. With monogram in the plate and number 36. Attributed to.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 150 / 200


