#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#307Lot jeugdboeken : Leopold Vermeiren, “De Rode Ridder”, 15 exemplaren tussen 1960 en 1967. P. Nowee, “Arendsoog”, 7 exemplaren zonder stofwikkel. Diverse documentaire boeken, zoals Disney’s “De Wondere Wereld” (minstens 16 stuks, begin jaren zestig.)
Lot of children's books: Leopold Vermeiren, "De Rode Ridder", 15 copies between 1960 and 1967. P. Nowee, "Arendsoog", 7 copies without dust jackets. Various documentary books, such as Disney's "De Wondere Wereld" (at least 16 copies, early 1960s).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#117‘Naakt in wasmand’. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#165‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.No longer availableDim. L: 107 cmEstimate: € 220 / 300 -
#278Een lot van 15 antieke brillen en brillenkokers, waarvan 3 stuks met een 14 karaat gouden neusbrug.
A lot of 15 antique glasses and eyeglass cases, including 3 pieces with a 14 karat gold nose bridge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#226Een bruin lederen Chesterfield driezit canapé.
#140Een platina ring bezet met een centrale diamant van +- 1.09 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A platinum ring set with a central diamond of approximately 1.09 ct and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1400 / 1600