#505Paulo Mendes da Rocha Objekto“Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.
"Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.No longer availableDim. 82 x 73 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#698Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.
#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Salvador Dali“Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
#570Een Vlaams Kruis van goud en zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A Flemish Cross of gold and silver set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#203Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Met vermelding P.U. en 63/57.
#20Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 380 / 450