Other lots in this auction
-
#561Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.
"Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.No longer availableDim. 74 x Ø 140 cmEstimate: € 600 / 800 -
#396KuhiEen handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
A hand-knotted Iranian carpet, marked Kuhi. Stylized nomadic design in unique colors. Comes with a certificate.No longer availableDim. 214 x 149cmEstimate: € 200 / 300 -
#160Omega GenèveEen 18 kt witgouden dameshorloge met 18 kt witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ladies' watch with an 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. bruto:43,70 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#41“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Woman with hat". A patinated plaster bust.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554“Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Twee Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier.
"At the court of the Mogul" & "Elephant." Two Indian drawings, the first two on silk and the last one on paper.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#149Eugène Rémy MaesPeriod: 1849-1931“Zicht op het kippenerf”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.
"View of the chicken yard". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.No longer availableDim. 26,5 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#501Nicolas CadaixPeriod: 1840 - 1895“Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#101Meriden B. Company, U.S.A.Een bruidsschaaltje, Meriden B. Company. Zwaar verzilverd (quadruple plate) schaaltje met twee verliefde hondjes en Cupido in het decor.
A bridal bowl, Meriden B. Company. Heavily silver-plated (quadruple plate) bowl with two enamored dogs and Cupid in the decor.No longer availableDim. h 20.5 x l 26 x d 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#643Een lot van messingen bureaumateriaal bestaande uit een brievenhouder met inktpotten, een brievenhouder en een postzegelbakje.
A lot of brass desk accessories including a letter holder with ink pots, a letter holder, and a stamp tray.No longer availableDim. h 19 x b 30 x d 19.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#575Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411". A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled base. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#499‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
"The Milking of the Livestock", oil on canvas by a follower of A. Klomp, restored and re-lined. 19th century.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 200 / 300


