#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#697Val Saint LambertEen vintage kristallen vaasje met swirl in reliëf. Onderaan gemerkt.
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.
#287Een Nepalese zilveren armband met gesculpteerde patronen in het reliëf.
#389Toshikata Mizumo“Puppetshow”, een Japanse houtsnede uit de reeks 36 examples of beauty, circa 1891.
'Puppet show,' a Japanese woodcut from the series '36 Examples of Beauty,' circa 1891.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Rob DeckersEen stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
A three-piece porcelain cabinet set. With romantically hand-painted 'Louis XV' decor. 'Dècorè Limoges'. One lid damaged.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 100 / 150