#377Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.
An African wooden stool, the seat is supported by two male and two female figures.No longer availableDim. h 22 cm x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#347LimogesEen set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.
A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#13Val Saint-LambertEen kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.
#436TusserkanEen Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
#505Paulo Mendes da Rocha Objekto“Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.
"Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.No longer availableDim. 82 x 73 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#102Edward Portielje‘Visserssloepen bij valavond’, olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
#37Rob DeckersEen stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.
A stone sculpture of a baby. Signed.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35