#328Val Saint LambertEen lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.
A lot of two small vases of colorless cut crystal, both marked Val Saint Lambert, the small flute vase still in its original packaging.No longer availableDim. h 28 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#365Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.
A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.No longer availableDim. 73 x 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Chagall M. met de melding ‘Bon à Tirer’. Toegevoegd een attest/aankoopfactuur.
An etching on paper, signed outside the plate Chagall M. with the mention 'Bon à Tirer'. Accompanied by a certificate/purchase invoice.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#657Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
#46Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.
A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.No longer availableDim. 61 x Ø74cmEstimate: € 60 / 80 -
#99Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De zondagsmis of Kerk in de Kempen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
"The Sunday Mass or Church in the Kempen". Oil on panel. Signed lower right.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#101Meriden B. Company, U.S.A.Een bruidsschaaltje, Meriden B. Company. Zwaar verzilverd (quadruple plate) schaaltje met twee verliefde hondjes en Cupido in het decor.
A bridal bowl, Meriden B. Company. Heavily silver-plated (quadruple plate) bowl with two enamored dogs and Cupid in the decor.No longer availableDim. h 20.5 x l 26 x d 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#290Een zilveren slavenarmband met versiering.
A silver bangle bracelet with decoration.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 50 / 80 -
#306Een massief eiken piëdestal met getorste voet.
A solid oak pedestal table with twisted foot.No longer availableDim. h 95 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60