Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 14 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.

Een paar 14 kt geelgouden manchetknopen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.

A pair of 14 kt yellow gold cufflinks set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and rubies totaling approximately 1.20 ct.
Dim. 6,85 g
SKU: 2111230550.
Category: Uncategorized.
Auction day: 22 November 2023 19:00
Catalogue #550
Estimate: € 850 / 950
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #314

    “Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.

    "Abstract collage in two parts." Mixed media on paper.
    No longer available
    Dim. 50 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #339

    “Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.

    "Abstract still life." Oil on canvas. Wear.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413
    Zannata

    Een klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.

    A small model racing bike, size 46, from the brand Zannata, team pro replica.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252

    “Studie van een Stadsgezicht met brug.” Houtskool op papier. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.

    "Study of a Cityscape with Bridge." Charcoal on paper. Illegibly signed in the bottom left corner.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #400

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and sapphires with a total weight of approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,42 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #322

    “Abstract landschap.” Litho. Draagt handtekening buiten de plaat.

    "Abstract landscape." Lithograph. Bears signature outside the plate.
    No longer available
    Dim. 38 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #342

    “Collage met roze achtergrond.” Collage op papier. Lijst beschadigd.

    "Collage with pink background." Collage on paper. Frame damaged.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #319

    “Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.

    "Cosmic abstract." Mixed media.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #494
    Mathieu Kitanda

    “Een geschiedenis van Kongo, met Mobutu, Mgr Monsengwo en vele anderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.

    "A history of Congo, with Mobutu, Mgr Monsengwo, and many others." Oil on canvas. Signed and dated 1992.
    No longer available
    Dim. 82 x 106 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #437

    Een polychroom houten masker. Gabon.

    A polychrome wooden mask. Gabon.
    No longer available
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #356

    Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.

    A Mechelen solid oak table with turned legs, including 3 extensions of 50 cm each.
    No longer available
    Dim. 77 x 126 x 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.

    A cut crystal Val Saint Lambert vase with red in the mass. Small chip damage to the side.
    No longer available
    Dim. 21 x Ø15cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    "Winter cityscape." A color etching on paper. Signed outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 47cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #134
    Door Tirry

    “Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape". A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 99cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #569

    Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.

    A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #382

    “Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bestaande uit 2 panelen met horizontale splitsing. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Met schilferschade.

    "Landscape with Farmhouse". A painting, oil on panel. Composed of 2 panels with horizontal division. Signed and dated at the bottom. With paint loss.
    No longer available
    Dim. 33 x 38cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #98

    Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.

    A large cut crystal bowl with blue in the glass. Marked and signed.
    No longer available
    Dim. 44 x 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533

    Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.

    A cut Bohemian crystal vase, red in color.
    No longer available
    Dim. h 39 x Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #160

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.
    No longer available
    Dim. 17,45 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #436
    František Jirák TATRA
    Period: 1960

    “Monti 300”. Een vintage houten mid-century design highboard. Bestaande uit bovenaan vitrine met 2 verdiepen en 2 glazen schuiframen, open tussenschap en onderaan kast met 2 schuifdeuren . Model Monti, door František Jirák voor TATRA.

    "Monti 300". A vintage wooden mid-century design highboard. Consisting of a glass display case with 2 shelves and 2 sliding glass doors on top, an open compartment in the middle, and a cabinet with 2 sliding doors at the bottom. Model Monti, designed by František Jirák for TATRA.
    No longer available
    Dim. 183 x 100 x 40cm
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More