#121Een neogotisch eikenhouten beeld van de Heilige Cecilia met orgel.
A neogothic oak sculpture of Saint Cecilia with an organ.No longer availableDim. 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#403Een 19e eeuwse Nanking-vaas, schilfers onderaan en enkele haarlijnscheurtjes in de bodem.
A 19th-century Nanking vase, flakes at the bottom and a few hairline cracks in the base.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#385Een hofdegen met handvat van koper en hout.
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#446Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.
#621Märklin HoEen Märklin Ho treinset, bestaande uit locomotief 3003 met tender, diverse wagons, transformator 6511 en sporen. In originele doos, werkende staat.
A Märklin Ho train set, consisting of locomotive 3003 with tender, various wagons, transformer 6511, and tracks. In original box, in working condition.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#376Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.
A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.No longer availableDim. 76 x Ø 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#694Een rond houten barkastje met gesculpteerde details, 2 deurtjes en geslepen glas.
A round wooden bar cabinet with sculpted details, 2 doors, and beveled glass.No longer availableDim. 78 x Ø 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#465CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479Pilar GonzálezPeriod: °1945 Santiago“En de muziek was geboren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
"And the music was born." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the back.No longer availableDim. 78,5 x 128 cmEstimate: € 150 / 250