#405Een Engelse houten hoekvitrine met 3 schabben en ornament bovenaan.
An English wooden corner display cabinet with 3 shelves and ornamental top.No longer availableDim. 123 x 75 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118Paillard BolexEen vintage projector M8. Made in Switzerland. Gekocht bij Smalfilmstudio Antwerpen.
A vintage projector M8. Made in Switzerland. Purchased at Smalfilmstudio Antwerp.No longer availableDim. 35 x 21 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#27Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.
A bronze statue of two putti on a red marble base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#492Louis Van LintPeriod: 1909-1986“Abstracte compositie”. Een schilderij, mixed media op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#268Biondan“Knielend meisje met rozen.” Gelakt metaal. Italiaans werk.
#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
#298Een keramisch modernistisch hoofd in een plexiglazen kader, niet gesigneerd.
#199Een vergulde houten spiegel met ajourgewerkte lijst.
#531Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
#317Een paar Hollandse polychroom aardewerken dekselvazen met bloemdecor.
A pair of Dutch polychrome earthenware covered vases with flower decoration.No longer availableDim. h 38 & 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#518Een paar blauw en witte Chinees porseleinen ‘Long Life’ vazen.
A pair of blue and white Chinese porcelain 'Long Life' vases.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 160 / 180