#491BambaraEen gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
#592Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#7Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.
An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.No longer availableDim. h 10 x l 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#651KaiserEen porseleinen vaas op houten sokkeltje in Chinese stijl. Onderaan gemerkt Kaiser, Germany, Ming.
A porcelain vase on a wooden pedestal in Chinese style. Marked Kaiser, Germany, Ming on the bottom.No longer availableDim. h 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#42“Von Mechelen”, een 18e eeuwse ingekleurde gravure met opschrift Mechlinia Dominium.
"Von Mechelen", an 18th-century hand-colored engraving inscribed Mechlinia Dominium.No longer availableDim. 16 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#158Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#352“De Pijproker”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
"The Pipe Smoker". Oil painting on panel. After the 17th century.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#410Een lot bodemvondsten met zilveren zegelring en zegelmalletjes.
A lot of archaeological finds with a silver ring and seal moulds.No longer availableDim. ring 15,30 gEstimate: € 40 / 80