Other lots in this auction
-
#269Een antieke bloemenkrans met porseleinen en kunststoffen bloemen, onder glazen stolp. Tekst binnenin; “DDH unisa EV 30 M. 1906”
An antique flower wreath with porcelain and plastic flowers, under a glass dome. Text inside; “DDH unisa EV 30 M. 1906”No longer availableDim. 54 x 25,5 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.No longer availableDim. h 202 x b 70 x d 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#135Kieninger, GermanyEen luxe staande klok van het merk Kieninger met een snaaruurwerk. De staande klok is voorzien van een messing skeletuurwerk en een achtdagenwerk. De klok heeft een prachtig slagwerk waar u kunt kiezen tussen drie melodieën: Westminster, Wittington en St. Michael. De melodieën worden gemaakt door het carillon met behulp van de gongpijpen.
A luxurious floor clock by the brand Kieninger with a string movement. The clock features a brass skeleton movement and an 8-day movement. It includes a striking mechanism with a choice of three melodies: Westminster, Wittington, and St. Michael. The melodies are produced by the carillon using the gong pipes.No longer availableDim. 197 x 42 x 29 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#468Een bronzen beeldje van godin Uma, Cambodia, 16e eeuws.
A bronze statue of goddess Uma, Cambodia, 16th century.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 350 / 450 -
#312Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Riviergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.No longer availableDim. 118 x 68 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300 / 400 -
#305“Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm”. Een boek gedateerd MDCXX (1620).
"Corpvs Ivris Civilis Ivstinianei Vniversvm". A book dated MDCXX (1620).No longer availableDim. 11 x 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382Een Boeddhistische Thangka, geschilderd op zijde.
A Buddhist Thangka, painted on silk.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#250Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#488Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.
A pair of multicolored Satsuma porcelain Komainu statues.No longer availableDim. 43 x 40 x 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
#328Val Saint LambertTwee Val Saint Lambert vazen, de ene roze in de massa gekleurd en de kleurloos. De kleurloze heeft minieme schade.
Two Val Saint Lambert vases, one pink in the mass colored and the other colorless. The colorless one has minimal damage.No longer availableDim. h 18 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60

