#277“Moeder met kind”. Een gepatineerd houten beeld. Onderaan monogram.
"Mother with child." A wooden carved and patinated sculpture. Monogram at the bottom.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54“Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.
#324G. Claes‘Landschap’, aquarel op papier, getekend G. Claes en gedateerd 1950.
#743Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279Een rechthoekige spiegel met vergulde delen en een spiegelrand.
A rectangular mirror with gilded parts and a mirror edge.No longer availableDim. 130 x 74.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#731Een houten gesculpteerd ceremoniële scepter met hoofd en slang versierd. Vermoedelijk Chokwe, Angola, begin 20e eeuw.
A wooden carved ceremonial scepter decorated with a head and snake. Presumably Chokwe, Angola, early 20th century.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd.
Three etchings with various depictions, signed.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#204Een paar spiegels met gedreven koperen omlijsting van bewogen vorm in Lodewijk XV-stijl. XIXde eeuw.
#404“Courtisane met kat”. Een Japanse houtsnede van Kaigetsudo Anchi.
"Courtisan with cat." A Japanese woodcut by Kaigetsudo Anchi.No longer availableDim. 55 x 29 cmEstimate: € 80 / 120