#381Drie Japanse Imari borden.
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#97Val Saint LambertVijf gekleurde kristallen glazen, gemerkt Val Saint Lambert.
Five colored crystal glasses, marked Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#372Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.
'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Cyriel De BrauwerPeriod: 1914-1989“Verlegen naakt”. Een bronzen beeld, onderaan monogram CDB. En “naakt”, een houten gesculpteerd beeldje, onderaan gesigneerd.
"Shy nude": A bronze statue, with monogram CDB at the bottom. And "nude": a wooden sculpted figurine, signed at the bottom.No longer availableDim. 54 & 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#118Paillard BolexEen vintage projector M8. Made in Switzerland. Gekocht bij Smalfilmstudio Antwerpen.
A vintage projector M8. Made in Switzerland. Purchased at Smalfilmstudio Antwerp.No longer availableDim. 35 x 21 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#648Atlas EditionsEen lot van 8 gechromeerde autominiaturen, diverse oldtimer modellen, uit de reeks Atlas Editions.
A lot of 8 chrome-plated car miniatures, various classic car models, from the Atlas Editions series.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80