#381Drie Japanse Imari borden.
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#1Hutchenreuter“Arend.” Polychroom beeld van Duits porselein. Onderaan gemerkt.
"Eagle." Polychrome figure of German porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 44,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108Een 19e eeuwse likeurset met houten marqueterie doos en kristallen glazen, waarvan 2 manco. Bovenop het deksel met fineer ingelegd het woord ‘Liqueurs’. 1 dop is beschadigd.
A 19th-century liqueur set with a wooden marquetry box and crystal glasses, 2 of which are missing. The word 'Liqueurs' is inlaid on the lid with veneer. 1 stopper is damaged.No longer availableDim. 25.5 x 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#20Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#596Een meerkleurig Perzisch tapijt met geometrisch patroon.
#684Pieter PortersEen set van twee kaders met potloodtekeningen uit de Pieter Porters Collection: ‘Service à liqueurs’ en ‘Service à café’.
A set of two frames with pencil drawings from the Pieter Porters Collection: 'Liqueur Service' and 'Coffee Service'.No longer availableDim. 53 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369Twee Saksische munten in rood porselein, 1 Mark en 20 Mark, de laatste met vergulde rand. In foedraal.
A pair of two Saxon coins in red porcelain, 1 Mark and 20 Mark, the latter with a gilded rim. In a case.No longer availableDim. Ø 3 cmEstimate: € 40 / 60