#651KaiserEen porseleinen vaas op houten sokkeltje in Chinese stijl. Onderaan gemerkt Kaiser, Germany, Ming.
A porcelain vase on a wooden pedestal in Chinese style. Marked Kaiser, Germany, Ming on the bottom.No longer availableDim. h 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#138LegrasEen vaas van glaspasta met beige en bruine kleuren in de massa. Gemerkt.
A vase made of glass paste with beige and brown colors in the body. Marked.No longer availableDim. H 26 cm Ø 19 cmEstimate: € 320 / 350 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
#354Anton DunkerPeriod: 1770“Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.
#503Een paar gefumeerde glazen vazen, koud beschilderd met een bloemenmotief. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd.
A pair of smoked glass vases, hand-painted with a floral motif. Circa 1900. Numbered at the bottom.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#109H. Jacobs‘Molen bij avondrood’, olieverf op doek, gesigneerd H. Jacobs en gedateerd ‘75.
'Mill at Sunset', oil on canvas, signed H. Jacobs and dated '75.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
A porcelain teapot in the shape of an old mobile. Marked Kirvans and signed P.Cardew. Numbered 1089/5000.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 60 / 80