Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.

Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.

Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.
Dim. 12,20 g
SKU: 1711200035.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #35
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #338

    Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.

    Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #80

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.
    No longer available
    Dim. 1,16 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #216

    Vitrine van gefineerd hout met één beglaase deur en bronsbeslag. Empire-stijl.

    Vitrine en bois de placage avec une porte vitrée et garnitures en bronze. Style Empire.
    No longer available
    Dim. 175 x 75 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #260
    Giorgio Armani

    Een halssnoer in vijf rijen, opgebouwd uit gekleurde kralen. In origineel doosje.

    Un collier en cinq rangs, composé de perles colorées. Dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 170
  • #233

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.

    Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #249
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.

    Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 148/50 et datée 98 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #173

    Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.

    Une petite défense africaine. Avec certificat CITES. BE0023 / 2019. 3,7 kg.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #132
    Piet Middelhoek
    Period: 1898-198

    “Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #157
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.

    Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #21
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een kan van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Smirnag’. Onderaan gemerkt.

    Une cruche en poterie multicolore, décorée d'un décor Smirnag . Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (één wijzer onbreekt en het glas is gebroken).

    Une montre de poche en or jaune 18 carats. (Il manque une main et le verre est fissuré).
    No longer available
    Dim. bruto: 59,45 g
    Estimate: € 100 / 150
  • Goebel, Germany

    “The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.

    No longer available
    Dim. h: 12 cm
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More