Other lots in this auction
-
#139“Interieurscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Vernislaag te verwijderen.
”Scène d’intérieur”. Huile sur panneau. XIXième siècle. A nettoyer.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#584“Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Waterval” (37 x 16,5 cm) en “Houtsprokkelaar” (37 x 16,5 cm). Drie ingekleurde Japanse houtsneden. Rond 1930.
”Fuji-san” (24,5 x 35,5 cm), “Chute d’eau” (37 x 16,5 cm) et “ Ramasseur de bois” (37 x 16,5 cm). Trois gravures sur bois en couleurs japonaises. +- 1930.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#36Een reeks van zes sobere eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Suite de six chaises de style Renaissance en chêne, recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35 / 45 -
#746Een donkergelakte getorste houten zuil.
Une colonne en bois torsadé, laque foncée.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 50 / 60 -
#453Drie voorstellingen van Vishnu op Garuda van gesculpteerd hardhout.
Trois représentations en bois dur sculpté, Vishnu sur Garuda.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#313Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.
Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.No longer availableDim. h:40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#230Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
Une chaîne en or jaune 18 ct tissé.No longer availableDim. 14,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#178Een paar Art Deco tafellampen.
Un paire de lampes de table Art Déco.No longer availableDim. h.68 cmEstimate: € 360 / 400 -
#570Een rendiergewei met muurbevestiging. Beschadiging.
Un bois de cerf avec attache murale. Dégâts.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#800Een paar handgeknoopte wollen karpetjes.
Une paire de carpettes en laine faites main.No longer availableDim. 133 x 68 & 130 x 77 cmEstimate: € 30 / 40

