Other lots in this auction
-
#490
Een paar wit metalen tafeltjes.
Deux petites tables en métal blanc.No longer availableDim. h.70 cmEstimate: € 130 / 150 -
#217Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871
“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
”Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 33 x 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#6
Een houten naaikastje, versierd met inlegwerk. Onderaan een compartiment met twee openklappende deurtjes.
Un nécessaire de couture, petit meuble en bois, décoration d’incrustations. En dessous se trouve un compartiment à deux petites portes.No longer availableDim. 74 x 52 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#151
Een klokstel van verguld brons in empirestijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars, versierd met florale motieven in cloisonné. XIXe eeuw. Op drie verguld houten sokkels.
Une garniture de cheminée , style Empire, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras, motifs florales en cloisonné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#48
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers avec des fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 7,5 - 9 cmEstimate: € 690 / 80 -
#394
Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.
Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#558
Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vogels en bloemen. Restauratie aan het deksel en een grote barst bovenaan de vaas.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et oiseaux. Réparation au couvercle et dégât importante au dessus.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#488
Een Chinese Wijze op fo-hond in Blanc de Chine.
Un sage chinois sur un chien Pho, Blanc de Chine.No longer availableDim. h.22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623
Een paar schotels van Chinees porselein met een decor van pioenen op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats en porcelaine de Chine, décor de pivoines sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366
Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
Une petite armoire à une porte à un tiroir au dessus.No longer availableDim. 92 x 60 x 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#331
Een reeks van vijf lichtarmaturen van metaal en glas, versierd met druppelvormige pendeloques.
Une série de cinq luminaires en métal et verre, décoration de pendeloques en forme de gouttes.No longer availableDim. h:34 cm en h:26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#715
Een paar fauteuils en cabriolet van witgepatineerd hout, bekleed met naaldwerk. We voegen er een bijpassende ronde salontafel met glazen blad aan toe.
Deux fauteuils cabriolet en bois blanc patiné, revêtement en tapisserie. Nous ajoutons une table de salon assortie, avec une tablette en verre.No longer availableDim. Ø: 73 cmEstimate: € 80 / 120