Other lots in this auction
-
#816Een schedel van een grote antilopesoort, maar zonder hoorns.
Un crâne d’une grande antilope sans bois.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 80 / 130 -
#679Charles Peter Pitt“Ely Cathedral”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd augustus 1891
”Ely Cathedral”. Aquarelle sur papier. Signée et datée août 1891.No longer availableDim. 34,5 x 23,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#827“Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.
“Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#708Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eentje met gerestaureerd been.
Deux statues africaines en bois sculpté. Une avec une jambe réparée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#692“Luchtballon”. Een lithografie. Gemonogrammeerd en genummerd 36/500 buiten de plaat. Belgische school.
”Montgolfière”. Une lithographie. Porte un monogramme et numérotée 36/500 hors planche. Ecole Belge.No longer availableDim. 62 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504Een paar notenhouten armstoelen in regencestijl.
Deux fauteuils en noyer, style Régence.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 80 / 100 -
#786Een paar gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Une paire de fauteuils, style Louis XV, revêtement en velours vert.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 100 / 160 -
#50Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600 / 700 -
#538Een opiumpijp van hout, veriserd met koperen monturen en met acht ivoren plaquettes, versierd met personages in een landschap.
Une pipe à opium en bois, décoration de montures en cuivre et huit plaquettes en ivoire, personnages dans un paysage.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#502“Drie personages in een landschap”. Ingekleurde houtsnede. Japan, begin XIXde eeuw.
”Trois personnages dans un paysage.” Une gravure sur bois en couleurs. Japon, début XIXième siècle.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#270Repco Watch TramelanEen horloge met 18 karaats geel gouden kast en met bruin lederen polsband.
Une montre en or jaune 18 ct. et bracelet en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#629Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80

