#317
Een smeedijzeren rokersstelletje, versierd met bladermotieven.
#710
Een Amerikaans rolbureau van eikenhout met zeven laden. Met hijpassende stoel.
#352
“Bruxelles à travers les ages”. Drie delen.
#764Hansi
#214
#156
#284Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Paarden bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux devant l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180/200 -
#456
Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol. Slijtage.
Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 1400/1600 -
#555
Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 200/220 -
#86
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#128Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore. Portent une marque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/140