Other lots in this auction
-
#715Een paar fauteuils en cabriolet van witgepatineerd hout, bekleed met naaldwerk. We voegen er een bijpassende ronde salontafel met glazen blad aan toe.
Deux fauteuils cabriolet en bois blanc patiné, revêtement en tapisserie. Nous ajoutons une table de salon assortie, avec une tablette en verre.No longer availableDim. Ø: 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99De Gendt“Zicht op de Vlaaikensgang te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur le cVlaaikensgang à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#815Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#842Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.
Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#485Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.
Un masque africain en bois en forme de tête de femme.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#560Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#377Een inktstel en een brievenhouder van vol messing.
Un encrier et porte-lettres en laiton plein.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#186Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#202Firmin ***“Bij de waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan en bijschrift ‘Anvers’. Vernis op te frissen. XIXe eeuw.
”Visite à la diseuse de bonne aventure”. Huile sur panneau. Signature à droite en dessous et écriture “Anvers”. Vernis à rafraîchir.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 300 / 500 -
#271Een langgerekte art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Vorm N725.
Un vase Art Déco étiré en faïence polychrome, décor floral. Forme N725.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#264Egard WiethasePeriod: 1881-1965“Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.
”Nature morte, potiron, fleurs et melon”. Signé et daté 1922.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 240 / 360 -
#302Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie, bronsbeslag en met een rood marmeren blad.
Une petite commode de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, décoration de marqueterie, montures en bronze et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 120 / 200

