#513
Een art deco vaas met bloemenmotief.
#56
Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
#835
Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#820Märklin
Vijf goederenwagons.
Cinq wagons de marchandise.No longer availableEstimate: € 28 / 30 -
#134
Een op perkament opgestelde pachtovereenkomst. Engeland, 1769.
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#605
Een brede houten tuinbank.
#478
Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#719
Vijf meerkleurig porseleinen wandklokjes. Gerestaureerd.
Cinq petites pendules murales en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 25 cmEstimate: € 50 / 55 -
#621Longwy
Grote bolle vaas met de afbeelding van de Normandie. Gemerkt en genummerd 24/50.
Un grand vase sphérique à représentations de la Normandie. Marque et numéroté 24/50.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220 / 260 -
#518
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de floraisons sur fond noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120