#248Een donker rode schotel in faience versierd met engeltje en kransen. Gemerkt 2A.
A dark red earthenware dish decorated with an angel and wreaths. Marked 2A.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#260Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale diamant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#143Delvaux‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
#317Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.
A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#8Val Saint-LambertEen Val Saint Lambert toiletset bestaande uit een karaf met glas, een klein karafje en een dekselpotje. En nog een reserve stop.
A Val Saint Lambert bedside set consisting of a carafe with glass, a small carafe, and a lidded pot. And an extra spare stopper.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120