#97Paul Kedelv Flygsfors glassworks“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
#23Een tafellamp met een beeld van zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A table lamp with a zinc alloy sculpture and a stained glass lampshade from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#596Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#657Een lot van 6 polychrome wijwatervaten.
#650Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#386Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75 -
#8Val Saint-LambertEen Val Saint Lambert toiletset bestaande uit een karaf met glas, een klein karafje en een dekselpotje. En nog een reserve stop.
A Val Saint Lambert bedside set consisting of a carafe with glass, a small carafe, and a lidded pot. And an extra spare stopper.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
"Elephant". Large format photo print on plexiglass.No longer availableDim. 148 x 100cmEstimate: € 175 / 225