#456ShirvanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#655Een lot van 6 eikenhouten stoelen.
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded jars with foo dogs in the design.No longer availableDim. 59 x Ø28cmEstimate: € 275 / 325 -
#293Een houten crucifix met corpus.
#665Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#194A. Willems“Kapelletje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#264‘Interieur met drinkende mannen’, olie op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#129Wallaert“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#530Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 550 / 600