#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#339‘Dorpszicht met figuren’, olieverf op doek, draagt een handtekening.
"Village View with Figures," oil on canvas, bears a signature.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 8000 / 12000 -
#519Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
#337Een lot van drie boeken met telkens een gebundelde jaargang van ‘De Stad Antwerpen’, deel 1 van maart 1929 tot maart 1930, deel 2 van maart 1930 tot maart 1931 en deel 3 van maart 1931 tot maart 1932.
A lot of three books, each containing a bundled year of 'De Stad Antwerpen', part 1 from March 1929 to March 1930, part 2 from March 1930 to March 1931, and part 3 from March 1931 to March 1932.No longer availableDim. h 38 x b 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.