#67A. DuboisEen aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
#611Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
A plastic vintage clock in chrome finish on a tulip base marked Staiger West Germany.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#271May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#21Een oude (trein)-lamp in messing op een voet gemonteerd met bovenop een plaatje waarop vermeld ‘Phares Auteroche’.
An old (train) lamp made of brass, mounted on a base with a plate on top that reads 'Phares Auteroche'.No longer availableDim. h 46 x Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
"The Bees and the Ants." An etching. Signed and dated 1931, and numbered 7/31.No longer availableEstimate: € 70 / 90