#431Een Chinees geïnspireerde ijsemmer in brons-look op drie pootjes en versierd met vele draken. Naar een ontwerp van James Mont.
A Chinese inspired ice bucket in bronze-look, standing on three feet and adorned with numerous dragons. Designed by James Mont.No longer availableDim. h 30 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#676Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#325Een antieke massief houten koffer.
#650Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#35Een blauw glazen sauspotje met zilveren sculptuur en lepel.
A blue glass sauce pot with silver sculpture and spoon.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 60 / 80 -
#389Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.
'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 296 x 204 cmEstimate: € 100 / 120