#268JodanTwee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”
#86Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#286Een paar houten, groen gepatineerde armstoelen met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting. In Louis XVI stijl.
A pair of wooden, green-patinated armchairs with sculpted details and upholstered seats. In Louis XVI style.No longer availableDim. 95 x 63 x 57cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#87LegrasEen klein vaasje van glaspasta met druivelaar decor. Begin 20e eeuw, gemerkt Legras.
#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#216Een massief eikenhouten dressoir, 3 deurs met 3 laden.
A solid oak sideboard, 3 doors with 3 drawers.No longer availableDim. 104 x 219 x 66cmEstimate: € 200 / 250 -
#360Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#252Van Den Broeck“Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#666Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#654Zoltan Forrai‘Aan de bar’, een aquarel, getekend Zoltan Forrai.
"At the bar," a watercolor, signed by Zoltan Forrai.No longer availableDim. h 36 x b 26 cmEstimate: € 80 / 120