#373“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
"Family with Bird." Polychrome porcelain group in good condition. Bears Meissen mark at the bottom.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#329“Een kindje ten doop”. Een schilderij, olieverf op metaal. Onderaan gesigneerd.
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#183“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Dark patine bronze figure on a marble stand. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#58Een set van 2 olielampen met glazen blakers en messing onderdelen en voorzien van florale motieven.
A set of 2 oil lamps with glass sconces and brass parts, decorated with floral motifs.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#698Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#442“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
A lot of 5 Asian fantasy necklaces and 6 various cloisonné rings.No longer availableEstimate: € 30 / 40