#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#392Rooms“Stilleven met fruitschaal, bloemen en theekan”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#295Beukenhouten schildersezel.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#385- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled 2003
- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled in 2003.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#116Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.No longer availableDim. 216 x 184 x 64 cmEstimate: € 200 / 300