#219Jan Vercammen“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
A necklace of freshwater pearls with magnetic clasp.No longer availableEstimate: € 360 / 450