#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#327Een set van 2 handbeschilderde Chinese bowls, beide op houten sokkeltje.
A set of 2 hand-painted Chinese bowls, both on wooden bases.No longer availableDim. h 5 x Ø 12.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#13Lladro‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#384"Jezus sterft aan het kruis". Een foto op papier, naar het werk van Albert Servaes, 1919.
"Jesus dies on the cross." A photo on paper, based on the artwork by Albert Servaes, 1919.No longer availableDim. 82 x 84cmEstimate: € 40 / 60