#322“Abstract landschap.” Litho. Draagt handtekening buiten de plaat.
"Abstract landscape." Lithograph. Bears signature outside the plate.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#303Een paar boekensteunen in de vorm van gestileerde paardenhoofden in albast.
A pair of bookends in the shape of stylized horse heads made of alabaster.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599Karel de PossonPeriod: 1889 - 1960‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.
"Village View with Dark Clouds," an etching drawn outside the plate by Karel de Posson.No longer availableDim. h 20 x b 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#311Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.No longer availableDim. 18 x 8 cmEstimate: € 40 / 60