#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#132“Strand en zeezicht”. Olieverf op doek. Begin 20ste eeuw. Sporen van signatuur.
"Beach and sea view". Oil on canvas. Early 20th century. Traces of a signature.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#353Vieux BruxellesEen wit porseleinen Vieux-Bruxelles kom met vergulde randen en organisch decor. Bijgevoegd een antiek lusterware tasje met schade, en een wit porseleinen tasje met schotel en floraal decor versierd.
A white porcelain Vieux-Bruxelles bowl with gilded edges and organic decoration. Included is an antique lusterware bag with damage, and a white porcelain bag with dish and floral decoration.No longer availableDim. 11 x Ø21,5cmEstimate: € 75 / 125 -
#73Lladro‘Pretty Ballerina, een Lladro beeld, modelnummer 5499 in originele verpakking.
Pretty Ballerina, a Lladro figurine, model number 5499 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60