#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#89Belfort‘Kadezicht met platbodems’, olieverf op doek, gesigneerd Belfort en met certificaat?
"Quayside View with Flatboats", oil on canvas, signed Belfort and with certificate.No longer availableDim. h 120 x b 140 cmEstimate: € 120 / 180 -
#391Een bronzen beeld van een samoerai.
A bronze statue of a samurai warrior.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#385- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled 2003
- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled in 2003.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#421Een masker met zwart patina. Mali.
A mask with black patina. Mali.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 80 / 120