#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#279Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Van Vlaanderen.” Gravure, genummerd 3/50 Gesigneerd buiten de plaat.
"O.L.V. Van Vlaanderen." Engraving, numbered 3/50 Signed outside the plate.No longer availableDim. 17 x 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#205Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#487Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#440Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
An 18 kt pendant with three circles in three colors of gold, set with diamonds with a total weight of 0.77 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 800 / 900