#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#580Een halssnoer van zoetwaterparels en spinel met zilveren slot.
A necklace of freshwater pearls and spinel with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#43Lladro‘Garden Classic, een Lladro beeld, modelnummer 7617 in originele verpakking.
"Garden Classic, a Lladro figurine, model number 7617 in original packaging."No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboot”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
A lot of 3 hand-painted miniature ladies portraits.No longer availableDim. h 21 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60