#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#203Lladro‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#438Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
"Maria with baby Jesus." A relief panel in plaster.No longer availableDim. 67 x 45cmEstimate: € 40 / 60