#473Een polychroom Chinees porseleinen vaas met bloemendecor.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#295Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Three pairs of brass and copper candlesticks.No longer availableDim. h 66, 43, 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een mahoniehouten tafel op gesculpteerde voet.
A mahogany table with sculpted base.No longer availableDim. 71 x 125 x 94cmEstimate: € 40 / 60 -
#441Een paar abstracte messingen ezels.
#606Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#267Lladro‘Agressive Goose’, een Lladro beeld, modelnr 1288 in originele verpakking.
'Aggressive Goose', a Lladro sculpture, model number 1288 in original packaging.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#340CartierTwee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#306Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
A Louis XV armchair with a burgundy velvet seat, sculpted details, and lion legs.No longer availableDim. 112 x 70 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#65Antonín Šuman TON (Thonet Tsjechië)Een lot van 4 vintage design stoelen met gestoffeerde zitting. Door Antonín Šuman voor TON (Thonet Tsjechië).
A lot of 4 vintage design chairs with upholstered seat. Designed by Antonín Šuman for TON (Thonet Czech Republic).No longer availableDim. 82 x 50 x 47cmEstimate: € 300 / 400