#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#346Een vierkante Chinese massief houten salontafel.
#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#155Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#39Een ingelijste Griekse reisicoon met voorstelling van de H. Atanasios. XIXde eeuw. Slijtage.
A framed Greek travel icon depicting St. Athanasius. 19th century. Wear.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.No longer availableDim. 18 x 8 cmEstimate: € 40 / 60