Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#355Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.
#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#137Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.
#89Belfort‘Kadezicht met platbodems’, olieverf op doek, gesigneerd Belfort en met certificaat?
"Quayside View with Flatboats", oil on canvas, signed Belfort and with certificate.No longer availableDim. h 120 x b 140 cmEstimate: € 120 / 180 -
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#184Een langwerpig glas-in-loodraam, periode interbellum met floraal decor. Eén korte kant beschadigd.
#279Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Van Vlaanderen.” Gravure, genummerd 3/50 Gesigneerd buiten de plaat.
"O.L.V. Van Vlaanderen." Engraving, numbered 3/50 Signed outside the plate.No longer availableDim. 17 x 15 cmEstimate: € 50 / 70